У НБУ повідомили, хто претендує на “Ощадбанк” в Україні”

На акції ПАТ “Ощадбанк” (Україна) претендує три покупця. Про це повідомили в прес-службі Національного банку України.

“Зараз всі отримані документи для погодження набуття істотної участі в ПАТ “Ощадбанк” зареєстровані та знаходяться на розгляді. За результатами розгляду громадськість буде поінформовано додатково”, – повідомили в НБУ.

При цьому зазначається, що Нацбанк у квітні отримав два пакета документів для погодження набуття істотної участі в ПАТ “Ощадбанк”.

Зокрема, 10 квітня 2017 року НБУ отримав пакет документів від громадянина Великобританії та Російській Федерації – Саїда Гуцерієва, який має намір придбати 77,5% акцій ПАТ “Ощадбанк”.

Ще один пакет документів про отримання прямого одноосібного істотної участі в ПАТ “Ощадбанк” в розмірі 22,5% акцій банку надійшов 14 квітня від громадянина Великобританії та Російській Федерації – Григорія Гусельникова.

“Крім того, 30 червня 2017 року НБУ отримав ще один пакет документів – від громадянина Республіки Білорусь та Республіки Кіпр Віктора Прокопени для узгодження опосередкованого (через ПАТ “Паритетбанк”) придбання 100% акцій ПАТ “Ощадбанк”, – додали в прес-службі НБУ.

Читайте также:  "Нафтогаз" і МДУ домовилися відокремити оператора ГТС з 1 січня 2020 року

В установі наголосили, що відповідно до статті 34 Закону України “Про банки і банківську діяльність” НБУ розглядає документи, зазначені у статті, протягом трьох місяців з дня отримання повного пакета відповідних документів.

“При розгляді пакету документів Національний банк України перевірить відповідність ділової репутації інвестора вимогам, встановленим у нормативно-правових актах Національного банку України, його фінансовий стан і джерела походження коштів”, – уточнив регулятор.

Источник: unn.com.ua

Залишити коментар