У НБУ повідомили, хто претендує на “Ощадбанк” в Україні”

На акції ПАТ “Ощадбанк” (Україна) претендує три покупця. Про це повідомили в прес-службі Національного банку України.

“Зараз всі отримані документи для погодження набуття істотної участі в ПАТ “Ощадбанк” зареєстровані та знаходяться на розгляді. За результатами розгляду громадськість буде поінформовано додатково”, – повідомили в НБУ.

При цьому зазначається, що Нацбанк у квітні отримав два пакета документів для погодження набуття істотної участі в ПАТ “Ощадбанк”.

Зокрема, 10 квітня 2017 року НБУ отримав пакет документів від громадянина Великобританії та Російській Федерації – Саїда Гуцерієва, який має намір придбати 77,5% акцій ПАТ “Ощадбанк”.

Ще один пакет документів про отримання прямого одноосібного істотної участі в ПАТ “Ощадбанк” в розмірі 22,5% акцій банку надійшов 14 квітня від громадянина Великобританії та Російській Федерації – Григорія Гусельникова.

“Крім того, 30 червня 2017 року НБУ отримав ще один пакет документів – від громадянина Республіки Білорусь та Республіки Кіпр Віктора Прокопени для узгодження опосередкованого (через ПАТ “Паритетбанк”) придбання 100% акцій ПАТ “Ощадбанк”, – додали в прес-службі НБУ.

Читайте также:
"Нафтогаз": модель анбалдинга не повинна перешкодити арбітражу з "Газпромом"

В установі наголосили, що відповідно до статті 34 Закону України “Про банки і банківську діяльність” НБУ розглядає документи, зазначені у статті, протягом трьох місяців з дня отримання повного пакета відповідних документів.

“При розгляді пакету документів Національний банк України перевірить відповідність ділової репутації інвестора вимогам, встановленим у нормативно-правових актах Національного банку України, його фінансовий стан і джерела походження коштів”, – уточнив регулятор.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: