У НБУ пояснили, як тепер стежити за курсом гривні

З сьогоднішнього дня, оновлений офіційний курс гривні до долара США буде публікуватися до 16:00, а о 18:00 буде з’являтися офіційний курс гривні до євро і до інших іноземних валют та банківських металів. Нацбанк будуть публікувати офіційний курс гривні на поточний день, так і на наступний, передає з посиланням на НБУ.

“Оновлений офіційний курс гривні до долара США буде публікуватися на 2 години раніше — о 16:00, а о 18:00 буде з’являтися офіційний курс гривні до євро і до інших іноземних валют та банківських металів. Національний банк буде публікувати офіційний курс гривні на поточний день, так і на наступний”, — йдеться в повідомленні.

Як пояснили в НБУ, сьогодні буде оприлюднений крім офіційного курсу гривні до іноземних валют на 1 серпня, ще й встановлений офіційний курс гривні на 2 серпня. Надалі буде оновлюватися саме значення офіційного курсу на наступний день. Для поточного дня буде залишатися актуальним курс, оприлюднений напередодні.

Крім того, на головній сторінці у таблиці “Показники валютного ринку” з’явився новий показник довідкового значення курсу гривні до долара США на 12:00, значення якого буде оновлюватися щодня до 12:30.

Читайте также:
Курс готівкового долара знизився на 0,20%

Нагадаємо, з 1 серпня 2018 року Національний банк буде здійснювати розрахунок офіційного курсу гривні до долара США за новою методикою.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.