У НБУ пояснили, як тепер стежити за курсом гривні

З сьогоднішнього дня, оновлений офіційний курс гривні до долара США буде публікуватися до 16:00, а о 18:00 буде з’являтися офіційний курс гривні до євро і до інших іноземних валют та банківських металів. Нацбанк будуть публікувати офіційний курс гривні на поточний день, так і на наступний, передає з посиланням на НБУ.

“Оновлений офіційний курс гривні до долара США буде публікуватися на 2 години раніше — о 16:00, а о 18:00 буде з’являтися офіційний курс гривні до євро і до інших іноземних валют та банківських металів. Національний банк буде публікувати офіційний курс гривні на поточний день, так і на наступний”, — йдеться в повідомленні.

Як пояснили в НБУ, сьогодні буде оприлюднений крім офіційного курсу гривні до іноземних валют на 1 серпня, ще й встановлений офіційний курс гривні на 2 серпня. Надалі буде оновлюватися саме значення офіційного курсу на наступний день. Для поточного дня буде залишатися актуальним курс, оприлюднений напередодні.

Крім того, на головній сторінці у таблиці “Показники валютного ринку” з’явився новий показник довідкового значення курсу гривні до долара США на 12:00, значення якого буде оновлюватися щодня до 12:30.

Читайте также:  У шведському уряді назвали корупцію найбільшою перепоною для інвестицій в Україну

Нагадаємо, з 1 серпня 2018 року Національний банк буде здійснювати розрахунок офіційного курсу гривні до долара США за новою методикою.

Источник

Залишити коментар