В НБУ прокоментували позов Приватбанку в англійський суд

Позов Приватбанку проти колишніх акціонерів, поданий у Високий суд Лондона, є позитивним фактом як для платників податків в Україні, так і для української економіки. Про це йдеться в коментарі Нацбанку України, передає

“НБУ вітає позов Приватбанку проти колишніх акціонерів, поданий у Високий суд Лондона. Цей позов – хороша новина для платників податків в Україні і української економіки”, – зазначили в НБУ.

Регулятор відзначив, що цей позов спрямований на захист інтересів банку та відшкодування коштів вкладників, незаконно виведених з Приватбанку до входження держави в капітал. Цей позов знаменує значний прогрес для банку, який опинився на межі неплатоспроможності в грудні 2016 року і має спадщину поганих банківських практик, і покликаний повернути прибутковість банку.

У Нацбанку висловили впевненість, що Високий суд Лондона розгляне справу справедливо, неупереджено та прозоро.

Нагадаємо, Високий суд Англії 19 грудня видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського, Боголюбова та інших на суму понад 2,5 млрд дол США.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.