У Нідерландах відправив поштою бомби злочинець вимагає викуп у BTC

У двох поштових відділеннях в Нідерландах вибухнули бомби, які опинилися в посилках. Анонімний злочинець вимагає викуп у BTC для запобігання подальших вибухів.

За повідомленням видання De Telegraaf, перша бомба вибухнула на поштовій сортувальної станції в банку ABN Amro в Амстердамі в середу вранці. Вибух стався через кілька секунд після того, як працівник пошти кинув пакет.

«Колега, який сортував пошту, почув шиплячий звук і викинув пакет», – розповів свідок інциденту.

Другий вибух стався менш ніж через годину в поштовому відділенні прикордонного міста Керкраде. Посилка призначалася місцевої компанії Ricoh, що спеціалізується на японській електроніці.

Ні при одному з вибухів ніхто не постраждав, проте поліція повідомляє, що бомби були відправлені разом із записками з вимогою викупу в BTC для запобігання подальших вибухів.

Поліція почала розслідування, але офіційно не об’єднала справи, а також не розкрила інформацію про суму необхідного викупу. Прес-секретар поліції Амстердама Лекс ван Либерген (Lex van Liebergen) сказав:

«Швидше за все, ці справи пов’язані, тому що було висунуто одне і те ж вимогу. Але ми досі не знаємо, хто відправив посилки. Розслідування триває».

Це не перший раз, коли злочинці в Нідерландах загрожують вибухом і вимагають викуп у криптовалютах. У листопаді 2018 року власники бізнесу в Амстердамі зіткнулися з погрозами злочинців, які обіцяли влаштувати терористичні акти, якщо їм не буде сплачено викуп у биткоинах.

Читайте также:
Мільярдер Алан Говард робить ставку на кріптовалюти
Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.