В уряді розповіли про кроки, які допоможуть позбутися залежності від антрациту

Україна починає поступову модернізацію ТЕС, що дозволить позбутися залежності від антрацитового вугілля. Про це після засідання уряду заявив віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко, передає з посиланням на прес-службу віце-прем’єр-міністра України.

“Сьогодні перед Урядом стоять як тактичні, так і стратегічні завдання по вирішенню кризової ситуації в енергетиці у зв’язку із зменшенням запасів вугілля антрацитної групи на підприємствах. Насамперед – оперативні антикризові кроки та уникнення можливих негативних наслідків. Антикризовий енергетичний штаб вже напрацював алгоритм дій для забезпечення стабільної роботи енергосистеми України. Це, в першу чергу, можливість проведення надзвичайних заходів в енергетиці та проведення штабів в областях України, особливо в промислових для сталого тепло – та енергопостачання населення “, – повідомив Р. Зубко.

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що стратегічно Україна визначила свій шлях до енергонезалежності.

“Рішення було прийнято в 2014 році, і ми поступово до нього рухаємося. Зокрема, це відмова від купівлі російського газу та вугілля антрацитної групи, підприємства з видобутку якого залишилися на тимчасово окупованій території України “, – йдеться в повідомленні.

Читайте также:
У МВФ назвали чотири пріоритети нової програми для України

Він також зазначив, що Україна вже почала переводити потужності на інший тип вугілля – газове, яке видобувають на українській території.

“Зараз на Зміївській ТЕС вже відбувається поступовий перехід на споживання вугілля газової марки. Переобладнання всіх ТЕС одночасно зробити неможливо. На все треба час і фінанси. Але Україна починає поступову модернізацію, що дозволить позбутися залежності від антрацитового вугілля “, – зазначив Р. Зубко.

Нагадаємо, що через припинення поставок антрациту з окупованих районів Донбасу тимчасові відключення електроенергії можуть стосуватися семи областей: Харківської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської, Запорізької, Сумської, Черкаської.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: