В уряді розповіли, з чого почнуть Велику кільцеву дорогу навколо Києва

В уряді розповіли, з чого почнуть Велику кільцеву дорогу навколо Києва

Створена робоча група з питань будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги (ВКАД) навколо Києва за участю представників профільних відомств і місцевої влади. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе за підсумками профільного наради, передає з посиланням на прес-службу чиновника.

“Створена відповідна робоча група, яка буде активно займатися вирішенням проблемних та актуальних питань проектування та будівництва Великої кільцевої дороги. До її складу увійшли представники Мінінфраструктури, Мінрегіону, Укравтодору, КМДА, КОДА та інші”, – сказав він.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк зазначив, що зараз першочерговими питаннями є фінансування, стадія готовності проекту і ситуація з документацією щодо землевідведення. “Розглядається 3 варіанти фінансування будівництва Великої кільцевої автодороги навколо Києва: за рахунок держбюджету, залучення міжнародних інвесторів на умовах концесії”, – зазначив Лавренюк.

Також для успішної реалізації проекту необхідно внести зміни в раніше прийняті рішення на державному та регіональному рівні, провести інвентаризацію земельних ділянок і майна в зоні ВКАД, визначити та забезпечити фінансування проектів по чергах.

Планується, що першою чергою будівництва ВКАД стане ділянці від автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп до автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса, довжина якої 35,2 км. Орієнтовна вартість будівництва цієї ділянки дороги становить 400 млн.е., запланована реалізація протягом 2018-2021 років. Зараз готовність проектної документації на будівництво цієї першої черги дороги становить 96%, додали в прес-службі чиновника.

Нагадаємо, в уряді назвали основні проблеми будівництва Великої кільцевої дороги в Києві.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Як під копірку: шанувальники в захваті від схожості Юрія Ткача та його маленької дочки
Як під копірку: шанувальники в захваті від схожості Юрія Ткача та його маленької дочки

У мережі з'явилося рідкісне селфи коміка Юрія Ткача і його дочки Лізи. На відміну від зірок Голлівуду, велика частина яких...

Закрыть