У раді федерації прокоментували введення заборони на експорт нафти з Росії на Україну

Член комітету ради федерації з міжнародних справ Олег Морозов в бесіді з ФАН прокоментував заяву російського прем’єр-міністра Дмитра Медведєва про те, що Росія вводить заборону на експорт нафти на Україну.

«Ми є і по сей день торговельно-економічним партнером Києва номер один. Дзеркальна картина виглядає інакше: Київ не хоче бути пріоритетним постачальником Росії», — заявив він.

Як зазначив Морозов, заборона постачання російських нафтопродуктів хворобливий для української економіки.

У свою чергу, провідний експерт Фонду національної енергетичної безпеки, викладач Фінансового університету при уряді Росії Станіслав Митрахович в бесіді з ФБА «Економіка сьогодні» висловив думку, що найбільш чутливим для України виявиться дефіцит вугілля, від якого залежать значна частина енергетики країни і багато процеси в металургійній промисловості.

«Москва дала цілком очевидний сигнал Києву: пропозиції українських політиків припинити торгівлю з Росією можуть втілитися в реальність», — зазначив експерт.

Раніше член комітету Ради Федерації з міжнародних справ Сергій Цеков в бесіді з RT прокоментував введення заборони на експорт нафти з Росії на Україну.

Читайте также:
Кабмін планує зменшити дефіцит бюджету на 2017 рік до 3% - план дій

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: