У Твіттері криптовалютные шахраї рекламували конкурс від імені Ілона Маска

У Твіттері криптовалютные шахраї рекламували конкурс від імені Ілона Маска

Підтверджена обліковий запис у Твіттері, що нібито належить Ілону Маску (Elon Musk), в цей четвер була використана для публікації та розповсюдження реклами конкурсу, є, по суті, криптовалютным шахрайством.

Запис, яка на даний момент вже видалена, була опублікована з аккаунта @TylerFlorence. Розміщена в пості посилання вели на сайт з конкурсом, де користувачам пропонувалося «відправити від 0.2 до 5 BTC на вказану адресу і отримати назад від 1 до 100 ВТС». Запис викликала обурення у користувачів, які побачили її, що знову підняло питання про проблеми Твіттера в сфері безпеки і відстеження шахраїв.

Цей інцидент також примітний тим, що в ньому фігурує верифікований аккаунт. До того ж, інформація поширювалася через платну рекламну запис, які, як правило, використовуються рекламодавцями для охоплення більш широкої аудиторії за рахунок пошукових трендів, в даному випадку – громадського інтересу навколо суперечливої особистості генерального директора Tesla.

Твіттер тривалий час піддавався критиці за поширення інформації про подібні шахрайства. Особистість Ілона Маска раніше вже використовувалася іншими аферистами, які намагалися обернути його популярність і репутацію в свою користь, обманом змусивши користувачів вважати, що це саме він роздає криптовалюту.

Читайте также:  Дослідження Diar: 2018 рік став рекордним за обсягом торгів

Маск обізнаний про цю проблему. Минулого місяця він опублікував запис, в якій звернувся до членів криптовалютного співтовариства, включаючи творця Dogecoin Джексона Палмера (Jackson Palmer), в спробі припинити шахрайські дії щодо свого облікового запису.

Використання відомих імен для криптовалютных шахрайств – вельми популярна тенденція. Наприклад, у вересні шахраї розігрували автомобіль від імені Джона Макафі. Аферисти створили односторінковий сайт-копію майданчики Medium, на якому від імені Макафі оголосили про розіграші автомобіля Tesla Model 3 в якості головного призу. Для участі в розіграші необхідно було відправити 2 BTC або 20 ETH на вказані адреси.

В серпні компанія Duo Security опублікувала результати дослідження, що виявив величезний ботнет, який здійснював криптовалютные шахрайства в Твіттері, використовуючи фальшиві акаунти як доказ того, що реальні люди взаємодіють з організаторами конкурсу.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.