В Украерорусі розповіли, що отримає Україна від угоди про спільний авіапростір з ЄС

Коли Україна підпише угоду про спільний авіапростір з ЄС, українські авіакомпанії отримають можливість необмежених польотів в країни ЄС, а також зможуть здійснювати перевезення всередині Євросоюзу. Про це на ІІІ Українському інфраструктурному форумі розповів директор Украероруху Дмитро Бабейчук, передає кореспондент

“Угоду про спільний авіапростір з ЄС передбачає, що і ми, і вони зможемо літати куди захочемо і скільки хочемо. Однак цією угодою не передбачено, що українські компанії не зможуть літати в країни ЄС, а звідти – в інші країни. При цьому, згідно з угодою, авіакомпанії зможуть літати всередині ЄС, і навпаки – авіакомпанії ЄС зможуть літати всередині України”, – розповів Д. Бабейчук.

Як повідомляв міністр інфраструктури України Володимир Омелян назвав термін запуску угоди про спільний авіапростір з ЄС.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.