В Україні може з’явитися свято винороба

Асоціація “Укрсадпром” звернулася до Президента України Петра Порошенка з проханням підписати указ про встановлення професійного свята – Дня виноградаря, винороба і садівника. Про це повідомляє прес-служба асоціації, передає

Свято пропонується відзначати щороку, в кожну другу неділю листопада.

“Запровадження професійного свята стане особливим підставою для заохочення працівників підприємств галузі, діячів галузевої науки та освіти, а також дрібних фермерів щодо відданого і наполегливої праці на користь галузі і України в цілому, стане додатковим стимулом для розвитку місцевих громад по всій країні”, – переконані в асоціації.

Нагадаємо, 25 січня Кабінет міністрів України затвердив проект рішення про створення професійного свята садівників, виноградарів і виноробів.

Також нагадаємо, що українські вина все активніше експортуються в країни ЄС.

У оцелом, як зазначив директор з маркетингу компанії Beverage Trading Company Олексій Безуглий, ринок українського вина дуже перспективний: вітчизняні виробники активно збільшують різноманітність винних напоїв. У той же час за якістю вони не поступаються імпортним, а за ціною є більш доступними українському споживачеві.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.