В Україні може з’явитися свято винороба

Асоціація “Укрсадпром” звернулася до Президента України Петра Порошенка з проханням підписати указ про встановлення професійного свята – Дня виноградаря, винороба і садівника. Про це повідомляє прес-служба асоціації, передає

Свято пропонується відзначати щороку, в кожну другу неділю листопада.

“Запровадження професійного свята стане особливим підставою для заохочення працівників підприємств галузі, діячів галузевої науки та освіти, а також дрібних фермерів щодо відданого і наполегливої праці на користь галузі і України в цілому, стане додатковим стимулом для розвитку місцевих громад по всій країні”, – переконані в асоціації.

Нагадаємо, 25 січня Кабінет міністрів України затвердив проект рішення про створення професійного свята садівників, виноградарів і виноробів.

Також нагадаємо, що українські вина все активніше експортуються в країни ЄС.

У оцелом, як зазначив директор з маркетингу компанії Beverage Trading Company Олексій Безуглий, ринок українського вина дуже перспективний: вітчизняні виробники активно збільшують різноманітність винних напоїв. У той же час за якістю вони не поступаються імпортним, а за ціною є більш доступними українському споживачеві.

Читайте также:  Реструктуризація держборгу не врятує українську економіку - Ст. Медведчук

Источник

Залишити коментар