В Україні зробили неможливою підробку медичних довідок

В Україні з вересня 2018 року запрацювала єдина електронна система професійних медичних оглядів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я, передає

“Дане нововведення має упорядкувати професійні медогляди і унеможливити підробку медичних довідок і санітарних книжок для водіїв, людей, які володіють зброєю, і декретованих осіб — вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі. Тепер такі огляди будуть міститися в єдиному реєстрі медичних оглядів надійно захищеної електронної системи”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, у Моз повідомили, що такі огляди українці будуть проходити виключно у закладах охорони здоров’я, а їх дані будуть автоматично відображатися в електронній системі. Довідку-дублікат про проходження медогляду можна буде отримати безкоштовно.

Планується, що згодом єдиний реєстр медоглядів буде інтегрований в систему “Електронний здоров’я”. В даний моент вже запущено мобільний додаток “Медичні огляди”, за допомогою якого контролюючі органи будуть перевіряти легітимність конкретної медогляду.

Для роботи нової системи залучені, крім Моз, МВС і Міністерство молоді та спорту.

Наказ про створення Єдиної державної бази медоглядів певних категорій осіб у системі охорони здоров’я був підписаний у вересні 2017 року, а з 20 Червня 2018 року було розпочато тестування системи і підключення до неї установ охорони здоров’я. До кінця року планується підключити до системи близько 3 тис. закладів охорони здоров’я в усіх областях країни, а паперові бланки поступово замінять на електронні.

Читайте также:
Влада Славутича повідомила, що місто відключили від газу через повільність Мінфіну

Після завершення тестового період система стане обов’язковою для використання всіма споживачами відповідної інформації.

Як повідомляв відтепер українці зможуть вільно дізнаватися про авто за допомогою електронного сервісу.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: