В Україні зробили неможливою підробку медичних довідок

В Україні зробили неможливою підробку медичних довідок

В Україні з вересня 2018 року запрацювала єдина електронна система професійних медичних оглядів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я, передає

“Дане нововведення має упорядкувати професійні медогляди і унеможливити підробку медичних довідок і санітарних книжок для водіїв, людей, які володіють зброєю, і декретованих осіб — вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі. Тепер такі огляди будуть міститися в єдиному реєстрі медичних оглядів надійно захищеної електронної системи”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, у Моз повідомили, що такі огляди українці будуть проходити виключно у закладах охорони здоров’я, а їх дані будуть автоматично відображатися в електронній системі. Довідку-дублікат про проходження медогляду можна буде отримати безкоштовно.

Планується, що згодом єдиний реєстр медоглядів буде інтегрований в систему “Електронний здоров’я”. В даний моент вже запущено мобільний додаток “Медичні огляди”, за допомогою якого контролюючі органи будуть перевіряти легітимність конкретної медогляду.

Для роботи нової системи залучені, крім Моз, МВС і Міністерство молоді та спорту.

Наказ про створення Єдиної державної бази медоглядів певних категорій осіб у системі охорони здоров’я був підписаний у вересні 2017 року, а з 20 Червня 2018 року було розпочато тестування системи і підключення до неї установ охорони здоров’я. До кінця року планується підключити до системи близько 3 тис. закладів охорони здоров’я в усіх областях країни, а паперові бланки поступово замінять на електронні.

Читайте также:  В НБУ сподіваються на відновлення кредитування в Україні до кінця року

Після завершення тестового період система стане обов’язковою для використання всіма споживачами відповідної інформації.

Як повідомляв відтепер українці зможуть вільно дізнаватися про авто за допомогою електронного сервісу.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.