В “Укренерго” розповіли, коли організують постачання вугілля на територію України

З квітня енергогенеруючі компанії повинні організувати поставку вугілля антрацитної групи на територію України. Про це заявив в. о. директора ДП “НЕК” Укренерго “Всеволод Ковальчук, відповідаючи на найпоширеніші запитання у відеозверненні, передає

“Для того, щоб підтримувати правильний режим джерело походження цього вугілля антрацитної групи – ред.) не важливий. Якщо вона не надходить з окупованих територій, воно повинно надходити з інших джерел”, – сказав В. Ковальчук.

За його словами, після проходження кризового періоду, з квітня енергогенеруючі компанії повинні організувати постачання антрацитового вугілля “з тих чи інших джерел”.

Загалом, додав він, ситуація буде покращено після ремонту Зміївської ТЕС, два блоки якої будуть переведені на використання вугілля газової групи.

“Але це не вирішує питання комплексно, так як ТЕС, які знаходяться в інших регіонах поки таку роботу ще не проводять”, – сказав В. Ковальчук.

За даними “Укренерго”, до введення ПП середній обсяг споживання вугілля в загальному становив близько 95 тис. т на добу, залежно від температури повітря. При цьому споживання вугілля антрацитної групи в добу становило 28-32 тис. т.

Читайте также:
Експерти з'ясували, як можна було уникнути підвищення тарифів на електроенергію

Він уточнив, що після введення ПП споживання антрацитового вугілля має знизитися приблизно до 20 тис. т на добу.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: