В “Укренерго” розповіли, коли організують постачання вугілля на територію України

З квітня енергогенеруючі компанії повинні організувати поставку вугілля антрацитної групи на територію України. Про це заявив в. о. директора ДП “НЕК” Укренерго “Всеволод Ковальчук, відповідаючи на найпоширеніші запитання у відеозверненні, передає

“Для того, щоб підтримувати правильний режим джерело походження цього вугілля антрацитної групи – ред.) не важливий. Якщо вона не надходить з окупованих територій, воно повинно надходити з інших джерел”, – сказав В. Ковальчук.

За його словами, після проходження кризового періоду, з квітня енергогенеруючі компанії повинні організувати постачання антрацитового вугілля “з тих чи інших джерел”.

Загалом, додав він, ситуація буде покращено після ремонту Зміївської ТЕС, два блоки якої будуть переведені на використання вугілля газової групи.

“Але це не вирішує питання комплексно, так як ТЕС, які знаходяться в інших регіонах поки таку роботу ще не проводять”, – сказав В. Ковальчук.

За даними “Укренерго”, до введення ПП середній обсяг споживання вугілля в загальному становив близько 95 тис. т на добу, залежно від температури повітря. При цьому споживання вугілля антрацитної групи в добу становило 28-32 тис. т.

Читайте также:
Всі дорогоцінні метали, крім золота, стали дорожче - НБУ

Він уточнив, що після введення ПП споживання антрацитового вугілля має знизитися приблизно до 20 тис. т на добу.

Источник: unn.com.ua

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.