В УЗ сказали, коли Україна отримає перші локомотиви від General Electric

“Укрзалізниця” повинна отримати локомотиви General Electric восени цього року. Про це на ІІІ Українському інфраструктурному форумі сказав в. о. голови правління УЗ Євген Кравцов, передає кореспондент.

“З конвеєра повинні зійти перші локомотиви в США в червні-липні місяці цього року, після чого їх направлять в Україну. Ми поїдемо нашою комісією дивитися на процес виробництва. В Україні, згідно наших умов контрактів, вже з локалізованими елементами, з доопрацюванням в Україні, вони повинні бути поставлені “Укрзалізниці” восени цього року”, – повідомив Кравцов.

Як уточнив він, вартість, за якою Україна купила локомотиви General Electric, була найнижчою в СНД (подібні локомотиви).

Як повідомляв 23 лютого “Укрзалізниця” і General Electric уклали угоду про виробництві та модернізації локомотивів на 1 млрд дол.

Нагадаємо, один тепловоз General Electric обійдеться Україні в 3,5 млн доларів.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.