Венесуела закликає громадян майнить кріптовалюти

Венесуела закликає своїх громадян створювати ферми для майнінг криптовалют по всій країні. Уряд розробив програму видобутку криптовалют, в яку президент Ніколас Мадуро сподівається залучити як мінімум мільйон осіб – студентів університетів, безробітних, матерів-одиначок та бездомних. Мадуро сказав, що молоді люди повинні бути «сміливими» і створювати «криптовалютные ферми по всій Венесуелі», повідомляє Telesur.

Ця програма називається «Plan Chamba Juvenil Digital» («Цифровий план зайнятості молоді»). Реєстрація для участі в програмі відкривається 15 квітня, і уряд сподівається, що «вона залучить не менше мільйона студентів». Мадуро написав у Твіттері:

«Молоді люди, увага! …Сьогодні з’явилася Chamba Juvenil Digital, щоб дозволити молоді створювати ферми, які можуть добувати світові кріптовалюти. Тому що Венесуела не здається!».

Глава держави уточнив: «Програма була розроблена, щоб допомогти включити молодих людей, в тому числі студентів університетів, безробітних, матерів-одинаків і бездомних, трудове життя. Очікується, що вона також надасть можливості працевлаштування випускникам».

Міністр у справах молоді Венесуели Педро Інфант (Pedro Infante) заявив на прес-конференції в минулий четвер, що буде побудовано 24 майнінгові ферми для навчання майнингу криптовалют. Міністр також повідомив, що уряд виділив 96 мільярдів боліварів (~2.9 мільйона доларів) для створення цих ферм. Інфант сказав, що молоді люди складають 60% населення Венесуели і 879 000 з них – безробітні.

У лютому цього року венесуельський уряд відкрило
школу для навчання громадян криптоэкономике. Згідно з місцевим публікацій, Venezolana de Industria Tecnológica (VIT) буде встановлювати майнінгові ферми всій Венесуелі. На думку Мадуро, необхідно збільшити використання криптовалют в рамках економічної революції для демократизації міжнародної фінансової системи. Планується майнінг не тільки державної кріптовалюти Petro, але і ефіру, биткоина та інших монет.

Передпродаж Petro почалася
20 лютого і за словами Мадуро в перший же день Венесуела продала
токени на 735 мільйонів доларів і почала вводити їх в реальний обіг держави. На початку місяця стало відомо, що Венесуела планує продавати Petro через власну біржу Dicom.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Старе німецьке засіб допоможе очистити і зміцнити судини

Спробуйте це німецьке засіб, воно і справді дуже ефективно для очищення крові Існує безліч методів очищення кровоносних судин. Але особливою...

Закрыть