Влада Ірану блокують доступ співгромадян до криптовалютным бірж

Починаючи з травня поточного року користувачі з Ірану відчувають проблеми з доступом до криптовалютным біржам та іншим платформам, пов’язаних з цифровими грошима. Про це повідомляє CoinDesk, передає .

Відзначається, що користувачі не можуть увійти на такі майданчики, як Binance, Blockchain і LocalBitcoins. Не допомагають у даній ситуації навіть такі програми, як VPN, які зазвичай використовуються для обходу блокувань.

При цьому биткоины досить активно використовуються в країні для зберігання заощаджень.

Відзначається, що в квітні поточного року Центральний банк Ірану заборонила фінансовим установам проводити будь-які операції з криптовалютами. Причиною такого рішення фінрегулятор назвав можливість використання криптовалют для відмивання коштів, отриманих незаконним шляхом, а також фінансування тероризму.

Тепер, судячи з інформації джерел, влада посилюють “цензуру”. При цьому підкреслюється, що ніяких офіційних заяв на цю тему з боку адміністрації президента або уряду не було.

Тим часом, Україна продовжує визначаться в питанні регулювання ринку криптовалют з точки зору законодавства.

У вітчизняному парламенті зареєстровано кілька законопроектів про легалізацію цифрових грошей, і нещодавно було прийнято рішення об’єднати їх в один документ.

Читайте также:  Киянин сплатить до бюджету рекордні 120 млн грн податків

Автором одного із законопроектів про криптовалютах є нардеп від РПЛ Сергій Рибалка (в минулому році його звільнили з посади голови фінансового комітету ВР). Його документ, щоправда, експерти Bitcoin Foundation назвали безглуздим і популістським.

А за даними окремих ЗМІ, законопроект Риболовлі (№ 7183-1) і зовсім — “списаний” у російських чиновників.

Источник

Залишити коментар