Влада Південної Кореї провели обшуки в офісах трьох криптовалютных бірж

Південна Корея продовжує залишатися в центрі уваги світової криптовалютного співтовариства. За останній місяць влада країни провели
обшуки з конфіскацією в офісах трьох криптовалютных бірж в рамках розслідувань, розпочатих у січні цього року. Під час розслідування слідчі прийшли до висновку, що деяка кількість активів клієнтів було незаконно переведено на персональні рахунки менеджерів бірж.

За словами прокурора Чонг Цзе-джуна (Jeong Dae-jeong), влади здійснювали рейди протягом трьох днів. Серед конфіскованих предметів були жорсткі диски, мобільні телефони та запису фінансових транзакцій. Чонг сказав, що «поки неясно, чи можуть транзакції розглядатися як розтрата».

Як повідомляє The Wall Street Journal, ні інформація про загальну суму коштів, ні про те, які біржі зазнали обшуків, поки не розголошується. Тим не менш, Чонг помітив, що одна з майданчиків знаходиться в тому районі Сеула, де розташовані офіси великої біржі Coinone. Після рейдів було виявлено, що активи клієнтів використовувалися принаймні одного з обвинувачених сторін для покупки биткоинов з інших бірж.

Сьогодні Південна Корея – один з найбільших гравців криптовалютного ринку. У 2017 році південнокорейський вон був четвертою за популярністю фіатной валютою в торгівлі биткоином (після долара, ієни і євро). У торгах ефіром і Bitcoin Cash он займав друге місце. Зростання популярності криптовалют привернув увагу влади, які в кінці минулого року почали робити перші спроби регулювання ринку.

Спочатку було накладено заборону на анонімну торгівлю, при цьому незабаром влади заявили, що планують переглянути
заборона на первинні розміщення токенів, який вони прийняли
слідом за Китаєм восени минулого року. Крім того, минулого місяця Чо Хенг-сик (Choe Heung-sik), глава Служби фінансового нагляду країни, оголосив, що уряд «буде підтримувати криптовалютную торгівлю при здійсненні законних транзакцій».

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Український дизайнер звинуватила Zara в плагіаті

Українська дизайнерка Ксенія Шнайдер звинуватила популярний іспанський бренд Zara в плагіаті. Так, у новій колекції Zara Kids використовували напис, що...

Закрыть