Вся правда і брехня про жіночий оргазм

Порнографія, дезінформація, брак інформації… Це тільки мала частина причин, за яких жіночий оргазм сприймається не так, як є насправді. Ми спробуємо розвіяти всі міфи, пов’язані з жіночим оргазмом, і розповімо всю правду про сексуальну насолоду.

“Можна досягти оргазму тільки через вагінальний секс”, “у жінок оргазм настає пізніше, ніж у чоловіків”, “якщо ви не досягли оргазму, то не отримали ніякої насолоди”, “мастурбація ускладнює секс з партнером”… можна ще довго продовжувати цей список неправильних тверджень про жіночий оргазм, які сформувалися на протязі всієї історії.

1. Незнання і брак інформації про жіночий оргазм

Напевно, одними з найбільших факторів, які впливають на жіночу сексуальність, є незнання, мачизм і брак правдивої інформації. Відсутність сексуальної освіти (його повинні обов’язково вводити в школі), порнографія, з якою ознайомлюються ще в шкільному віці, маскулинное суспільство, наповнене забобонами про жінок, і брак правдивої інформації про секс тільки посилюють проблему. З-за того, що суспільство довгий час не вживало поняття жіночої сексуальності, дуже міцно сформувалися міфи, табу, забобони і стереотипи. Все ускладнилося настільки, що багато людей з засудженням сприймають поняття жіночої мастурбації. Крім того, брак тієї самої інформації про секс і про жіночому організмі погано впливає на здоров’я і стає причиною небажаної вагітності і венеричних захворювань. Майже завжди ця інформація обмежувалася загальними тезами про статевому акті. Поняття жіночого оргазму, сексуальних практик, мастурбації були табуйованими і навіть непристойними.

2. Походження оргазму

Вся правда и ложь о женском оргазме

Як у жінок, так і у чоловіків оргазм завжди формується в головному мозку. Єдине, що змінюється – це способи стимуляції різних частин тіла, щоб досягти оргазму. Є люди, які відчувають величезне задоволення лише від дотиків до їх вух. Кожна людина має свої індивідуальні переваги та особливості. Незалежно від виду стимуляції, можна досягти будь-якого типу оргазму. Тільки треба знати своє тіло, досліджувати його, звільнятися від страхів і затискачів, забобонів, бар’єрів… Тільки тоді ви зможете доставити собі і партнеру найвище задоволення.

3. Міфи про жіночий оргазм

Вся правда и ложь о женском оргазме

– Оргазм можна отримати тільки через вагінальний секс: підглянуті в романтичних фільмах і порно, де завжди демонструють оргазм, як результат проникнення члена в піхву. На щастя, зараз все частіше говорять про клиторальном оргазмі. Якщо ми забуваємо про інших сексуальних практиках, якщо ігноруємо їх, то тим самим проголошуємо вагінальний секс, як єдиний спосіб отримати оргазм. Це велика помилка.
– Чим більше стогону, тим більше насолоди: це ще один міф, який сформувався завдяки порнофільмів. Навіть в художньому кіно актриси часто імітують секс, використовуючи крики і стогін. З-за цього страждає жіноча сексуальність в цілому.
– Якщо ти багато мастурбуєш, то не отримаєш оргазм під час сексу з партнером: все як раз навпаки. Потрібно дізнаватися своє тіло, досліджувати його, стимулювати і порушувати, щоб потім доставити собі і своєму партнерові максимальне задоволення.
– Потрібно отримувати оргазм одночасно: усунути цей стереотип – значить зрозуміти, що у кожного з нас особливий організм, особливий механізм отримання задоволення. У кожного з нас свій ритм, свої уподобання, свої фантазії. Тому не обов’язково гвалтувати свій організм, щоб отримати оргазм одночасно з партнером.
– Розмір пеніса впливає на оргазм: не можна сказати, що великий пеніс доставить оргазм швидше. Розмір не має значення. Важливо те, як використовувати цей орган. Крім того, не тільки чоловічий пеніс може стимулювати жіночий оргазм. Є багато інших варіантів…
– З приходом менопаузи закінчується сексуальне життя: здатність отримувати оргазм не зникає ніколи! Так, організм змінюється на кожному етапі життя, але це не означає, що менопауза – вирок сексу.
– Жінки важче приходять до оргазму, ніж чоловіки: жіночий організм має точно таким же механізмом отримання оргазму, як і чоловічий. Просто вивчити своє тіло, дізнавайтеся, що воно любить, з-за чого порушується.

Читайте также:
18 порад для незабутнього першого сексу з хлопцем (не для дівчат)

4. Правда про жіночий оргазм

Вся правда и ложь о женском оргазме

– Жінки можуть отримувати мультиоргазм: жіночого організму не потрібен рефрактерний період, як у чоловіків (близько 30 хвилин). Це означає, що якщо ви отримали оргазм, то при додатковій стимуляції ви зможете отримати його ще і ще, поки ваше тіло і мозок не втомляться. Не можна сказати, що всі жінки з легкістю отримують мультиоргазм, адже кожен організм відрізняється від іншого.
– Мастурбувати – це добре: не слухайте людей, які говорять, що з-за мастурбації буде складніше досягти оргазму під час сексу з партнером. Мастурбація допомагає дізнатися, що любить ваш організм, ніж його стимулювати, які органи задіяти. Це тільки покращить секс з вашою половинкою.

5. Як отримати оргазм

Вся правда и ложь о женском оргазме

Час і простір. Вибирайте комфортне місце, де ви зможете зосередитися на своїх відчуттях. Не поспішайте, встановіть помірний ритм з подальшим прискоренням.
Сексуальні фантазії. Мозок – сексуальний орган. Фантазуйте, дивіться еротичні фільми, читайте еротичні романи.
Ерогенні зони. Як ми вже говорили, не поспішайте. Приділіть час ерогенних зон. Це посилить насолоду і прискорить оргазм. Пестіть тіло, груди, ноги, живіт, займайтеся оральним сексом, танцюйте стриптиз…
Лубрикант. Це важливий засіб, яке допоможе уникнути саден. Користуйтеся лубрикантом і отримуйте максимальне задоволення.
Клітор і не тільки. Не забувайте, що крім клітора, є й інші місця… Дослідіть їх, використовуйте їх, надавайте насолоду.

Читайте также:
Як правильно вставити член

Тепер ви знаєте все про жіночий оргазм і про способи його досягнення. Пора переходити до практики! Дізнайтеся про 7 еротичних ігор для дорослих, щоб зробити яскравіше своє інтимне життя.

Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.