Вибираємо правильно люстру

Звичайно, більшість покупців в першу чергу оцінюють зовнішній вигляд люстри, адже завдяки правильно підібраним світильників і люстр можна створити різну атмосферу в домі, вигідно підкреслити достоїнства інтер’єру і зробити своє життя яскравішим.

Однак не варто забувати і про такі важливі характеристики як габарити і потужність. Від цих параметрів залежить яскравість освітлення, адже ви не хочете, щоб кімната на тіньовій стороні будинку була надто приглушеною, а яскраве освітлення сліпило очі домочадцям. Потужність люстри Эгло залежить від висоти стель і площі приміщення. Щоб освітлення в кімнаті було максимально підходящим ,люстру необхідно вибирати за таким принципом: при великій площі приміщення потужність стельового світильника повинна бути теж великий. Габарити люстри визначаються за таким же принципом. Будь-які люстри Эгло Ви купіть у Інтернет магазині компанії Електромотор.

Від кількості ламп і яскравості кожної лампочки залежить потужність люстри, яка встановлюється на стелі. Варто зауважити, що продавці в фірмових магазинах дуже часто рекомендують вибирати світильник в «запасом потужності. При цьому можна не турбуватися, що освітленість приміщення буде достатньою.

Читайте также:  Екстремали пролетіли поруч з літаком Airbus A380

У більшості випадків максимальна потужність лампочки в люстрі становить 40 або 60 W. При рівних умовах, люстри Preciosa з можливістю застосування більш потужних лампочок є кращими, адже при необхідності можна замінити лампочки менш потужними, що зробить освітлення у кімнаті не таким яскравим.

Крім того, занадто яскраву люстру можна «виправити» встановивши замість звичайного вимикача регулятор потужності. У свою чергу, недостатню потужність можна компенсувати, застосовуючи спеціальні лампочки, мають підвищену яскравість при однаковій потужності, наприклад криптонові або енергозберігаючі. Варто звернути увагу, що не у всіх стельових люстрах можуть використовуватися енергозберігаючі лампи, тому уточніть це питання у продавця.

Для невеликих приміщень з низькими стелями краще вибрати низькі стельові люстри невеликих габаритів і потужності. Такий вибір дозволить мати достатню освітленість кімнати і відсутність занадто високої яскравості.

Крім того, низька люстра дозволить зробити простір пропорційним і комфортним. Якщо ви вибираєте стельовий світильник для великої кімнати з низькими стелями, віддайте перевагу люстрі низькою конструкції з плафонами розгорнутими в різні сторони. Таким чином, по всій кімнаті освітлення буде розподілено рівномірно, а на низькій стелі така люстра не буде занадто громіздкою.

Читайте также:  10 кращих домашніх кавоварок, які обов'язково сподобаються кавовим гурманам

Залишити коментар