Внески за лістинг криптовалют на біржі Binance підуть на благодійність

У понеділок, 8 жовтня, криптовалютная біржа Binance оголосила про внесення змін у політику лістингу криптовалют, згідно з якими відтепер «всі комісії будуть на 100% прозорими і підуть на благодійність».

“Команди проектів будуть самі пропонувати розмір комісії за лістинг” або, починання з цього моменту, “пожертвування”. Binance не встановлює суму, в тому числі і мінімально допустиму. Це зміна вноситься в рамках розвитку благодійних ініціатив Binance і застосування технології блогчейна на користь суспільству», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що розробники криптовалют, вже подали заявки на лістинг, тепер можуть вільно оновити її у відповідності з новими правилами. У свою чергу Binance «продовжить користуватися високими стандартами при розгляді», при цьому «велика пожертва не буде гарантувати або якось впливати на прийняття рішення».

Нагадаємо, в березні деякі учасники криптовалютного ринку розповіли про те, що криптовалютные біржі беруть за лістинг монет і токенів на своїх торгових майданчиках від $50 000 до $1 000 000. За їх словами, сума в першу чергу залежить від рівня платформи, чим більше – тим дорожче. Джерела відмовилися назвати конкретні біржі, так як боялися, що це може зашкодити подальшому співробітництву.
Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: