Вчені виявили останки організму, що жив на Землі 545 мільйонів років тому

Останки організму були виявлені в породах, які відносяться до періоду эдиакария.

Вчені виявили останки організму, що жив близько 545 мільйонів років тому

strana.ru

Аргентинські вчені виявили останки організму, який жив на Землі близько 545 мільйонів років тому. Знахідка була зроблена в кар’єрі поблизу містечка Олаваррия в провінції Буенос-Айрес, повідомляє агентство Telam.

Останки були виявлені в породах, що відносяться до періоду эдиакария (635-541 мільйон років тому). “Ми знайшли відбиток організму, у якого є структура. Ми не знаємо, чи було це тварина або рослина, оскільки для цієї епохи не існує визначення тварини як такого. Як правило, ми говоримо про рослинних організмах. Але називати його так теж не зовсім вірно, тому ми кличемо його біота”, – розповіла геолог Марія Хулія Арроуй.

За словами дослідника, проведені аналізи показали, що організм жив у доекмбрийский період. До цього останки істот з тієї ж епохи були виявлені в Парагваї і Бразилії, але вчені наполягають, що копалини, знайдені в Аргентині, давнє.

Читайте также:
Робот-кур'єр несподівано загорівся

Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили останки гігантського доісторичного чудовиська. Схоже на крокодила тварина тероризувала живих істот на Землі близько 130 мільйонів років тому.

Источник: zn.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: