Вчені дозволили жінкам пити каву під час вагітності

Вчені не виявили зв’язку між споживанням матір’ю кофеїну і розумовим розвитком дитини.

Згідно з дослідженням, опублікованим в American Journal of Epidemiology, вагітні жінки можуть пити і їсти продукти, що містять помірна кількість кофеїну, і не боятися за розвиток інтелекту дитини.

Співробітники дослідницького центру дитячої лікарні під назвою Nationwide (Коламбус, штат Огайо) проаналізували присутність маркерів кофеїну в крові вагітних жінок, які брали участь у перинатальному проекті в 1959-1974 роках, коли про можливий ризик від споживання кави ніхто не замислювався.

Вчені шукали зв’язок між кількістю параксантину – речовини, яка сприяє розщепленню жирової тканини і вироблення енергії, – в різні періоди вагітності і поведінкою та інтелектуальним рівнем розвитку дитини у віці 4 і 7 років. В результаті ніякого зв’язку між споживанням матір’ю кофеїну і розумовим розвитком дитини виявлено не було.

Раніше вже проводилися дослідження, спрямовані на пошук зв’язку між дитячим ожирінням і прийомом кофеїновмісних продуктів їх матерями. З дітей, які брали участь у дослідженні, близько 11% чотирирічних дітей і 7% семирічних страждали від ожиріння. Тим не менш ніякої залежності між хворобою і споживанням кофеїну матір’ю виявлено не було.

Читайте также:
4 корисних гаджетів, які допоможуть зробити зі звичайного дому «розумний» і не розоритися

Раніше американські медики прийшли до висновку, що дві-три чашки кави в день знижують ризик смерті від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу, нервових хвороб і суїциду.
Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: