Україна та Ізраїль закінчили юридичну перевірку тексту про ЗВТ

Україна та Ізраїль закінчили юридичну перевірку тексту Угоди про зону вільної торгівлі. Про це повідомляється в Twitter Міністерства закордонних справ України, передає

“30 липня – 1 серпня 2018 переговорними групами України та Ізраїлю закінчено юридичну перевірку проекту тексту Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та урядом держави Ізраїль”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, міністри економіки України та Ізраїлю Степан Кубів і Елі Коен домовилися про те, що угода про зону вільної торгівлі буде підписана до кінця 2018 року.

Як повідомляв за п’ять місяців обсяг двосторонньої торгівлі з Ізраїлем виріс на 5,8%. У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі нагадали, що в 2017 році товарообіг між Україною та Ізраїлем становив 772 490 000 доларів і збільшився на 14,7% щодо 2016 року.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.