Україна продовжить співпрацю з НАТО за програмою SALIS

Україна продовжить співпрацю з НАТО за програмою SALIS

Україна продовжила контракт на виконання стратегічних перевезень літаками ДП “Антонов” у рамках програми SALIS для підтримки операцій НАТО і ЄС. Про це повідомляє з посиланням на прес-службу ДП.

“Літаки парку авіакомпанії “Авіалінії Антонова”, авіатранспортного підрозділу ДП “Антонов”, продовжать виконання стратегічних авіаперевезень в рамках програми SALIS (Strategic Airlift Interim Solution). Відповідний контракт укладено на чергові три роки – до 31 грудня 2021 року”, – повідомили на підприємстві.

Згідно з контрактними зобов’язаннями, починаючи з 1 січня 2019 року, ДП “Антонов” надає 2 літаки Ан-124-100 на постійній основі для виконання авіаперевезень в інтересах учасників програми SALIS.

За даними НАТО, проміжне рішення стратегічних авіаперевезень (SALIS) – міждержавний консорціум з 10 країн, що використовує чартерні літаки Ан-124-100 для підтримки операцій НАТО і ЄС.

Нагадаємо, Україна отримала від НАТО найвищу оцінку за виконання річної нацпрограми.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.