Україна стає сировинним придатком – Л. Кучма

Леонід Кучма

Більшість галузей української економіки знаходяться в занепаді і Україна стає сировинним придатком. Таку думку висловив під час міжнародного форуму “Світанок Європи: історична закономірність цивілізаційного вибору” представник України в Тристоронньої контактної групи, екс-президент Леонід Кучма, передає.

“Ми про економіку взагалі забули. Ми ж розвалюємося начисто. Високотехнологічні галузі — їх немає вже практично. Ракетно-космічної галузі немає, авіації немає, і я не буду перераховувати їх далі… Ми станемо сировинним придатком. У нас металургія залишилася, хімія, сільське господарство, а високотехнологічних виробництв вже практично немає. Куди ми йдемо?” – сказав Л. Кучма.

При цьому він зазначив, що для того, щоб протистояти викликам, не вистачає єдності політичної еліти.

“Чому в країні війна, а у нас ні єдності політичної еліти (якої немає), щоб об’єднатися проти цієї ситуації? Чому? Як подивимося на парламент, подивимося на політиків, то сварка за сваркою. Вони тільки грають на цьому Донбасі і на тих загиблих людей. Так де ж та єдність нашу?” – підкреслив екс-президент.

Читайте также:  У Херсонській ОДА розповіли, як повернути "кримські вина України

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що Кабінет Міністрів ініціює створення Ради з розвитку інновацій, завдання якого — підтримка науки і забезпечення необхідних умов для впровадження в економіку кращих інноваційних ідей.

Источник: unn.com.ua

Залишити коментар