Україна стає сировинним придатком – Л. Кучма

Леонід Кучма

Більшість галузей української економіки знаходяться в занепаді і Україна стає сировинним придатком. Таку думку висловив під час міжнародного форуму “Світанок Європи: історична закономірність цивілізаційного вибору” представник України в Тристоронньої контактної групи, екс-президент Леонід Кучма, передає.

“Ми про економіку взагалі забули. Ми ж розвалюємося начисто. Високотехнологічні галузі — їх немає вже практично. Ракетно-космічної галузі немає, авіації немає, і я не буду перераховувати їх далі… Ми станемо сировинним придатком. У нас металургія залишилася, хімія, сільське господарство, а високотехнологічних виробництв вже практично немає. Куди ми йдемо?” – сказав Л. Кучма.

При цьому він зазначив, що для того, щоб протистояти викликам, не вистачає єдності політичної еліти.

“Чому в країні війна, а у нас ні єдності політичної еліти (якої немає), щоб об’єднатися проти цієї ситуації? Чому? Як подивимося на парламент, подивимося на політиків, то сварка за сваркою. Вони тільки грають на цьому Донбасі і на тих загиблих людей. Так де ж та єдність нашу?” – підкреслив екс-президент.

Читайте также:
Ціни на газ і тарифи на комуналку у цьому році зростуть на 25% - НБУ

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що Кабінет Міністрів ініціює створення Ради з розвитку інновацій, завдання якого — підтримка науки і забезпечення необхідних умов для впровадження в економіку кращих інноваційних ідей.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: