Україна займеться розробкою Стратегії ЄС для розвитку Карпат

Україна займеться розробкою стратегії ЄС для розвитку Карпат. Відповідний намір задекларував міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, підписавши з представниками Польщі, Угорщини і Словаччини Декларацію про наміри щодо створення нової макрорегіональної Стратегії ЄС для розвитку Карпатського регіону України, Польщі, Угорщини та Словаччини, передає з посиланням на повідомлення МЕРТ.

“Нова макрорегиональная Стратегія ЄС для Карпатського регіону повинна стати Дорожньою картою сприяння ефективному регіонального розвитку Карпат і можливістю для вирішення загальних завдань розвитку місцевої інфраструктури, відновлюваних джерел енергії, туризму та рекреації; традиційного гірського сільського, лісового господарства, захисту навколишнього середовища та збереження культурної спадщини, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, кластерів та інших новітніх організаційних форм виробничо-господарської діяльності”, – йдеться в повідомленні.

Макрорегиональная Стратегія передбачатиме відповідність пріоритетним напрямкам співробітництва згідно з Рамковою конвенцією про охорону та сталий розвиток Карпат. Таке поєднання повинно забезпечити розвиток співробітництва держав Карпатського краю.

Нагадаємо, уряд схвалив законопроект про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: