Україна займеться розробкою Стратегії ЄС для розвитку Карпат

Україна займеться розробкою Стратегії ЄС для розвитку Карпат

Україна займеться розробкою стратегії ЄС для розвитку Карпат. Відповідний намір задекларував міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, підписавши з представниками Польщі, Угорщини і Словаччини Декларацію про наміри щодо створення нової макрорегіональної Стратегії ЄС для розвитку Карпатського регіону України, Польщі, Угорщини та Словаччини, передає з посиланням на повідомлення МЕРТ.

“Нова макрорегиональная Стратегія ЄС для Карпатського регіону повинна стати Дорожньою картою сприяння ефективному регіонального розвитку Карпат і можливістю для вирішення загальних завдань розвитку місцевої інфраструктури, відновлюваних джерел енергії, туризму та рекреації; традиційного гірського сільського, лісового господарства, захисту навколишнього середовища та збереження культурної спадщини, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, кластерів та інших новітніх організаційних форм виробничо-господарської діяльності”, – йдеться в повідомленні.

Макрорегиональная Стратегія передбачатиме відповідність пріоритетним напрямкам співробітництва згідно з Рамковою конвенцією про охорону та сталий розвиток Карпат. Таке поєднання повинно забезпечити розвиток співробітництва держав Карпатського краю.

Нагадаємо, уряд схвалив законопроект про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.