Українцям дали демографічний прогноз

Українцям дали демографічний прогноз

Населення України скоротиться на 6,8% – до 39,5 млн осіб до 2031 року. Такий прогноз озвучила директор Інституту демографії і соціальних досліджень НАНУ Елла Лібанова, передає

“Чисельність населення з урахуванням Донбасу, але без урахування Криму, з поточних 42,2 млн осіб на початок 2031 знизиться до 39,5 млн, а чисельність працездатного населення (за європейськими стандартами від 20 до 64 років) зменшиться з поточних показників 26,9 млн – до 24 млн осіб, із-за відтоку робочої сили за кордон “, – сказала вона.

Як повідомляв Державна служба статистики оприлюднила дані про зменшення чисельності населення України на 208 800 осіб за період з січня по листопад минулого року.

Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю народжених: на 100 померлих – 58 народжених.

Всього в Україні, за станом на 1 грудня 2018 року проживає 42 мільйони 177 600 осіб. Слід зауважити, що дані розрахунку охоплюють усі регіони України, окрім тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим р. і Севастополя.

Читайте также:  Фонд гарантування за півтора року продав активів банків-банкрутів на 13 млрд грн

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.