Українці повертаються до розрахунків готівкою – аналітики

Частка безготівкових платежів в Україні в II кварталі 2018 року скоротилася до 43,8% порівняно з 44,4% в I кварталі. Про це повідомляють аналітики компанії Pro-Consulting, посилаючись на дані НБУ, передає .

“Сьогодні на руках українців трохи менше 60 млн платіжних карт – правда, активні з них лише 58% або 34,8 млн”, — зазначила аналітик компанії Pro-Consulting Анастасія Скибчук.

При цьому, замовлення в онлайн-магазинах оплачуються готівкою лише на 40,5% від загальної суми покупок, підкреслюють експерти. В звичайних магазинах карткою розраховується 50,6% споживачів від кількості оплат.

Також наголошується, що з початку року частка безготівкових платежів за обсягом зросла на 4,5%, а за кількістю — на 2,7%.

“Говорити про повну відмову від готівкових грошей в Україні ще рано: навіть в інтернет-торгівлі поки переважає готівковий розрахунок”, – підсумовують експерти.

Також Україна продовжує визначатися в питанні регулювання ринку криптовалют з точки зору законодавства.

У парламенті зареєстровано кілька законопроектів про легалізацію цифрових грошей, і нещодавно було прийнято рішення об’єднати їх в один документ.

Автором одного із законопроектів про криптовалютах є нардеп від РПЛ Сергій Рибалка (в минулому році його звільнили з посади голови фінансового комітету ВР). Його документ, щоправда, експерти Bitcoin Foundation назвали безглуздим і популістським.

А за даними окремих ЗМІ, законопроект Риболовлі (№7183-1) і зовсім “списаний” у російських чиновників. Більш того, співавтором свого законопроекту про биткоинах Рибалка зробив цивільну дружину Анастасію Байбородину.

І цей вчинок колеги радикала по партії назвали як мінімум “неетичним”.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Ціна биткоина досягне 60 тис. доларів — засновник біржі BTCC

У найближчі роки ціна биткоина досягне позначки в 60 тис. дол. Про це в Тwitter написав співзасновник і колишній СЕО...

Закрыть