Українці збільшили витрати на український алкоголь

Українці збільшили витрати на всі без винятку алкогольні напої вітчизняного походження. Про це свідчать дані державної статистики, передає

Так, в I кварталі 2018 року українці купили в роздріб горілки та лікеро-горілчаних виробів на 2,3 млрд грн, що на 21,5% більше, ніж у I кварталі 2017 року.

Витрати українців на вино вітчизняного походження також зросли – на 14,1%, до 946 млн грн.

Також за рік українці збільшили роздрібні витрати на коньяк вітчизняного походження – на 18,9%, до 842 млн грн.

Купувати активніше вітчизняну алкогольну продукцію українські споживачі почали з-за її більшої доступності, порівняно з імпортною.

Також, як коментують експерти, це пов’язано з тим, що якість вітчизняних алкогольних брендів не поступається іноземним аналогам.

Як зазначив директор Інституту споживчих експертиз Юрій Чорнобривець, брендовий українська горілка відповідає всім світовим стандартам.

Нагадаємо, що українська горілка Medoff за весь час існування бренду на ринку була удостоєна більш 60 міжнародними нагородами.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.