Українські компанії планують збільшити видобуток газу – ЗМІ

На сайті Держгеонадр України були опубліковані дані, що свідчать про те, що українські нафтогазовидобувачі планують активізувати свою діяльність і ведуть активну роботу в напрямку отримання дозвільних документів на видобуток. Про це повідомляє LB.ua, передає .

Виходячи з даних Держгеонадр, ряд компаній отримують нові і розширюють старі ліцензії на розробку вуглеводневих родовищ.

East Europe Petroleum розширює 5 належних їй ліцензійних площ: Дружининскую, Боярсько-Чапаєвської, Клюшниковскую, Майоровскую і Південно-Свистунковскую і відмовляється від видобутку сланцевого газу на користь природного на Ново-Диканской, Флеровско-Ювилейной, Вільшанської, Гулаковской і Бутовськ-Миргородської площах.

33% EEP належать державі в особі НАК “Надра України”, а інша частина кіпрської компанії Hartlog Limited яку пов’язують з харківським бізнесменом Павлом Фуксом.

Також була опублікована заявка ТВІНС ГРУП на отримання ліцензії за Дубровської площі. У минулому на цю площу претендувала компанія Ангро Інвест, яку в ЗМІ часто пов’язують з Геннадієм Буткевичем, власником групи АТБ.

Спеціальні дозволи на розробку Звязивской і Филенкове-Черняхівської площ можуть отримати компанії ЕЛІОН ІНВЕСТ і ПРАЙС КОМПАНІ. Раніше за ним вже були підписані накази про видачу спецдозволів на Голден Деррік (East Europe Petroleum). І хоча ліцензії так і не були отримані, цілком ймовірно, що площі входять в орбіту інтересів Павла Фукса.

Читайте также:  У ТОП-4 найбільших інвесторів України потрапила Росія

На Бобрицкую площу претендує компанія СЕНС-Д, згідно з єдиним реєстром, засновником якої зазначений Андрій Гавриш з Дніпропетровської області. Також Андрій Гавриш у свій час керував ТД “АМ Трейд”.

Вест-газ-плюс подав заявку на Приречную площа. За даними єдиного реєстру, власником компанії є Олександр Ільїн.

Нагадаємо, видобуток природного газу в Україні у 2017 році збільшилася на 4,2% порівняно з 2016 роком – до 20 млрд 825,3 млн куб. м.

Источник

Залишити коментар