Українські компанії планують збільшити видобуток газу – ЗМІ

Українські компанії планують збільшити видобуток газу – ЗМІ

На сайті Держгеонадр України були опубліковані дані, що свідчать про те, що українські нафтогазовидобувачі планують активізувати свою діяльність і ведуть активну роботу в напрямку отримання дозвільних документів на видобуток. Про це повідомляє LB.ua, передає .

Виходячи з даних Держгеонадр, ряд компаній отримують нові і розширюють старі ліцензії на розробку вуглеводневих родовищ.

East Europe Petroleum розширює 5 належних їй ліцензійних площ: Дружининскую, Боярсько-Чапаєвської, Клюшниковскую, Майоровскую і Південно-Свистунковскую і відмовляється від видобутку сланцевого газу на користь природного на Ново-Диканской, Флеровско-Ювилейной, Вільшанської, Гулаковской і Бутовськ-Миргородської площах.

33% EEP належать державі в особі НАК “Надра України”, а інша частина кіпрської компанії Hartlog Limited яку пов’язують з харківським бізнесменом Павлом Фуксом.

Також була опублікована заявка ТВІНС ГРУП на отримання ліцензії за Дубровської площі. У минулому на цю площу претендувала компанія Ангро Інвест, яку в ЗМІ часто пов’язують з Геннадієм Буткевичем, власником групи АТБ.

Спеціальні дозволи на розробку Звязивской і Филенкове-Черняхівської площ можуть отримати компанії ЕЛІОН ІНВЕСТ і ПРАЙС КОМПАНІ. Раніше за ним вже були підписані накази про видачу спецдозволів на Голден Деррік (East Europe Petroleum). І хоча ліцензії так і не були отримані, цілком ймовірно, що площі входять в орбіту інтересів Павла Фукса.

Читайте также:
Курс готівкового долара піднявся на 0.20%

На Бобрицкую площу претендує компанія СЕНС-Д, згідно з єдиним реєстром, засновником якої зазначений Андрій Гавриш з Дніпропетровської області. Також Андрій Гавриш у свій час керував ТД “АМ Трейд”.

Вест-газ-плюс подав заявку на Приречную площа. За даними єдиного реєстру, власником компанії є Олександр Ільїн.

Нагадаємо, видобуток природного газу в Україні у 2017 році збільшилася на 4,2% порівняно з 2016 роком – до 20 млрд 825,3 млн куб. м.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.