Українські транспортні компанії збільшили обсяги перевезень

За 11 місяців поточного року обсяги вантажних перевезень в Україні виросли. Також відзначається зростання пасажиропотоку. Про це свідчать дані Державної служби статистики України, передає

“Зокрема, в січні – листопаді 2017 вантажооборот підприємств транспорту склав 313,1 млрд тоннокилометров, що на 6,1% більше порівняно з відповідним періодом минулого року”, – йдеться в повідомленні.

Обсяг перевезених вантажів за 11 місяців 2017 виріс до 579,7 млн тонн. В середньому зростання склало 2%, але в розрізі видів транспорту більше зросла перевезення вантажів автомобільним (5,4%), трубопровідним (9,4%) та авіаційним транспортом (9,8%).

Авіаперевезення зайняли передові позиції і в пасажирських перевезеннях. Загальне зростання пасажирських перевезень в Україні за 11 місяців поточного року в середньому на 0,4%, тоді як саме авиасегмент продемонстрував зростання на 29,7%. В абсолютних цифрах пасажиропотік в авіагалузі за 11 місяців зріс до 9,8 млн пасажирів.

Нагадаємо, новий національний лоукост-авіаперевізник SkyUp почне роботу в квітні 2018 року.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: