“Укренерго” привласнила преддефолтный статус на ринку електроенергії 200 компаніям

ДП “Національна енергетична компанія “Укренерго” оприлюднила перелік учасників ринку електричної енергії, яким присвоєно статус “преддефолтный”. У перелік увійшли 200 компаній, передає з посиланням на прес-службу НЕК.

“Статус “преддефолтный” означає відсутність можливості продавати електроенергію, але купувати електроенергію учасники ринку можуть. Враховуючи зазначене, щоб уникнути таких наслідків, ДП “НЕК “Укренерго” закликає всіх учасників ринку дотримуватися Правил ринку щодо строків і умов надання фінансових гарантій”, – повідомили в компанії.

Серед 200 компаній у списку є, зокрема, ТОВ “Акціонерна компанія “Київводоканал”, КП “Київтеплоенерго”.

У НЕК вказали, що учасники ринку отримали статус “преддефолтный” згідно з положенням Правил ринку, затверджених постановою НКРЭКУ.

“Згідно п. 1.7.4 Правил ринку, у разі тривалості статусу “преддефолтный” більше двох робочих днів учасник ринку отримує статус “дефолтний”, та згідно з п. 1.7.5 Правил ринку припиняє свою діяльність на ринку електричної енергії (а в разі, якщо учасник ринку є постачальником, постачання електричної енергії споживачам такого учасника ринку (або такому учаснику ринку) здійснюється постачальником “останньої надії”)”, – зазначили в “Укренерго”.

Читайте также:
У Зеленського запевнили, що МВФ не буде вимагати підвищення цін на газ

Нагадаємо, новий ринок електроенергії запустили в Україні з 1 липня.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.