“Укрзалізниця” відреагувала на проблеми з відвантаженням нафти з Надвірної

“Укрзалізниця” надала 150 цистерн під навантаження темних нафтопродуктів і закликала “Нафтохімік Прикарпаття” своєчасно оформляти електронні заявки на вагони. Про це повідомили в компанії, передає

“Укрзалізниця” направила на Львівщину 150 залізничних цистерн для задоволення потреб клієнтів у порожньому рухомому складі, у тому числі для потреб компанії “Нафтохімік Прикарпаття”, — йдеться в повідомленні УЗ.

Компанія заявила про некоректність звинувачень “Укрнафти” у зупинку видобутку нафти з-за відсутності цистерн і звинуватила в цьому вантажовідправника “Нафтохімік Прикарпаття”, зазначивши, що він не оформлює електронні заявки на необхідну кількість цистерн по станції Надвірна в АС “МЕСПЛАН”.

“Це ускладнює планування та раціональне розподіл порожнього рухомого складу під навантаження, в тому числі темних нафтопродуктів”, — відзначили в “Укрзалізниці”.

Нагадаємо, “Укрнафта” заявила, що змушена 2 серпня зупинити 13 нафтових і нафтогазових родовищ, з-за відсутності цистерн для вивозу нафти з родовищ у Надвірній.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.