“Укрзалізниця” відреагувала на проблеми з відвантаженням нафти з Надвірної

“Укрзалізниця” надала 150 цистерн під навантаження темних нафтопродуктів і закликала “Нафтохімік Прикарпаття” своєчасно оформляти електронні заявки на вагони. Про це повідомили в компанії, передає

“Укрзалізниця” направила на Львівщину 150 залізничних цистерн для задоволення потреб клієнтів у порожньому рухомому складі, у тому числі для потреб компанії “Нафтохімік Прикарпаття”, — йдеться в повідомленні УЗ.

Компанія заявила про некоректність звинувачень “Укрнафти” у зупинку видобутку нафти з-за відсутності цистерн і звинуватила в цьому вантажовідправника “Нафтохімік Прикарпаття”, зазначивши, що він не оформлює електронні заявки на необхідну кількість цистерн по станції Надвірна в АС “МЕСПЛАН”.

“Це ускладнює планування та раціональне розподіл порожнього рухомого складу під навантаження, в тому числі темних нафтопродуктів”, — відзначили в “Укрзалізниці”.

Нагадаємо, “Укрнафта” заявила, що змушена 2 серпня зупинити 13 нафтових і нафтогазових родовищ, з-за відсутності цистерн для вивозу нафти з родовищ у Надвірній.

Источник

Залишити коментар