“Укрзалізниця” приготувала сюрприз для пасажирів

У цьому році “Укрзалізниця” планує придбати 60 і модернізувати 226 пасажирських вагонів. Про це на ІІІ Українському інфраструктурному форумі повідомив директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики “Укрзалізниці” Антон Саболевський, передає кореспондент

“Інвестиційний план “Укрзалізниці” передбачає інвестиції в рухомий склад загальним обсягом 18,4 млрд грн. У цьому році компанія планує придбати 60 пасажирських вагонів та 2 секції електропоїздів, а також модернізувати 226 пасажирських вагонів і 100 секцій електропоїздів”, – повідомив Саболевський.

Щодо вантажних вагонів, то, за його словами, передбачається закупівля 3550 піввагонів з залученням кредиту ЄБРР, виготовлення 3600 і модернізація 10009 вантажних вагонів.

Крім того, як додав Саболевський, передбачені і інвестиції в тяговий рухомий склад. Зокрема, планується модернізація і модифікація 50 вантажних і 29 пасажирських електровозів, 18 вантажних, 4 пасажирських і 62 маневрових тепловозів, а також придбання 30 локомотивів General Electric.

Як повідомляв “Укрзалізниця” повинна отримати локомотиви General Electric восени цього року.

Источник

Залишити коментар