За тиждень заборгованість підприємств перед “Нафтогазом” зменшилася на 2,7%

Заборгованість контрагентів, отримують газ від “Нафтогазу” на пільгових умовах (відповідно до положення про ПСО), становила 60,7 млрд грн (зменшення на 1,7 млрд грн, або -2,7% за тиждень). Про це в прес-службі “Нафтогазу”.

За тиждень виробники тепла зменшили борг на 423 млн грн (1,2%), підприємства ТЕЦ (виробництво електроенергії) – на 68 млн грн (1,8%), регіональні газозбутови підприємства – на 1204 млн грн (4,9%) .

Станом на 9 квітня 2019 сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК “Нафтогаз України” становить около37,6 млрд грн. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 491 млн грн (1,3%).

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 23,1 млрд грн. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 1204 млн грн (4,9%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень зменшилася на 1,8 млн грн (0,1%) і становить близько 2,9 млрд грн.

Заборгованість КП ПІД Київради “Київтеплоенерго” за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилася на 63 млн грн (2,1%). Сумарна заборгованість Київтеплоенерго становить близько 2,9 млрд грн.

Читайте также:
Експерт назвав АЧС однією із загроз розвитку світового свинарства

Як повідомляв , зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3% відбулося в березні за рахунок підвищення тарифів на каналізацію на 2,0%, водопостачання – на 1,9%, гарячу воду, опалення – на 0,7%, утримання будинків і прибудинкових територій – на 0,6%.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: