За п’ять місяців Україна експортувала в Африку товарів на 1,8 млрд доларів

За п’ять місяців Україна експортувала в Африку товарів на 1,8 млрд доларів, передає з посиланням на МЕРТ.

“Експорт українських товарів в країни Африки за п’ять місяців 2018 року склав 1,8 млрд доларів”, — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що на ринку Нігерії найкращий потенціал має українська продукція легкої промисловості — можна експортувати на 123 млн доларів щорічно. А ще меблі — на 73 млн доларів, електрична апаратура — більше ніж 60 млн доларів, кондитерські вироби майже 57 млн доларів.

Користуються попитом на ринку Нігерії та українські послуги ремонту і технічного обслуговування, транспортні та інформаційно-комунікаційні послуги.

У Гані перспективними для експорту є чорні метали і вироби з чорних металів з загальним потенціалом у 211 млн доларів, двигуни та насоси — 58 млн доларів, алкогольні і безалкогольні напої — понад 25 млн доларів, електрична апаратура майже 25 млн доларів.

Пріоритетними секторами для експорту в Гану є сільськогосподарська техніка, новітні технології для виробництва і переробки продукції, промислове обладнання та експорт товарів сектору харчової та переробної промисловості, які не виробляються в Нігерії.

Читайте также:  Міжбанк відкрився на рівні 21,80/22,40 грн за долар

Нагадаємо, в січні-травня 2018 року на 54,7% зріс експорт українських товарів в Марокко.

Источник

Залишити коментар