За сім місяців цього року запущено 96 криптовалютных фондів

За сім місяців цього року запущено 96 криптовалютных фондів

Судячи з усього рецесія, що панує на ринку криптовалют з початку року, а також правова невизначеність, не є вагомим аргументом для 96 криптовалютных фондів, які з’явилися протягом перших семи місяців поточного року.

Дослідники з Crypto Fund Research вважають, що якщо тенденція збережеться, то до кінця року кількість криптовалютных фондів може досягти 165, що перевищить показники 2017 року, в якому, за даними компанії, з’явилося 156 криптовалютных фондів.

На сьогоднішній день в світі налічується 466 криптовалютных фондів, з них:

  • 55% – хедж-фонди;

  • 45% – фонди венчурного капіталу;

  • 3% – фонди прямих інвестицій.

За семь месяцев этого года запущено 96 криптовалютных фондов

«Згідно з даними нашого дослідження, до кінця 2018 року кількість криптовалютных фондів буде тільки зростати, так як зростає інтерес інвесторів до цього ринку. Однак ми не можемо не відзначити, що темпи запуску нових фондів викликають деяке здивування, враховуючи ряд стримуючих факторів, таких як рецесія на ринку і несприятлива регулятивне середовище. Підвищена волатильність на криптовалютных ринках приваблює інвесторів у складні криптовалютные фонди, проте залишається неясним, як довго такі фонди з невеликим послужним списком зможуть залишатися на ринку, якщо ведмежий тренд продовжиться».

Крім того, згідно з даними дослідження, загальний обсяг активів під управлінням криптовалютных фондів становить $7.1 млрд. За мірками традиційного фінансового світу – це дуже мало. Приміром, тільки JPMorgan Asset Management, четвертий за величиною хедж-фонд США, що управляє активами на $47.4 млрд.

Читайте также:  Криптовалютное регулювання Індії буде опубліковано у вересні

Такі невеликі обсяги інвестицій свідчать про те, що швидше всього інституціональні інвестори продовжують цуратися криптовалютного сектору в основному через правову невизначеність і брак висококласних і схвалених регуляторами кастодіальних рішень для цифрових активів.

На сьогоднішній день лідером за кількістю працюючих хедж-фондів є США:

За семь месяцев этого года запущено 96 криптовалютных фондов

Серед міст лідирують Сан-Франциско з дев’ятьма криптовалютными фондами, далі слід Нью-Йорк (6), Сінгапур (5) і Лондон (4).

У серпні аналітична компанія Autonomous Next провела дослідження і з’ясувала, що більшість криптовалютных хедж-фондів зазнали збитків вище 50%. Серед них зазначається фонд Майка Новограца (Michael Novogratz) Galaxy Digital LP, який нещодавно заявив про зниження вартості своїх активів на $175 млн, а також Multicoin Capital і Polychain Capital. Деякі фонди змушені були припинити діяльність і розпродати активи з-за тривалого ведмежого циклу на ринку криптовалют.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.