Заборгованість пільговиків за газ незначно зменшилася

За тиждень пільговики зменшили борги за газ перед “Нафтогазом” на 0,9%. Про це повідомили в компанії, передає

“Заборгованість контрагентів, які отримують газ від “Нафтогазу” на пільгових умовах (відповідно до положення про ПСО), склав 49 млрд грн (зменшення на 447 млн грн, або на 0,9% за тиждень)”, — сказано в повідомленні.

Підприємства ТЕЦ за тиждень (виробництво електроенергії) збільшили борг на 7 млн грн (0,2%). Виробники тепла зменшили борг на 129 млн грн (0,5%), регіональні газосбытовые підприємства — на 326 млн грн (1,6%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень не змінилась і становить 2,8 млрд грн.

Заборгованість “Київенерго” за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилася на 21 млн грн (0,6%). Сумарна заборгованість “Київенерго” становить близько 3,6 млрд грн.

Станом на 25 вересня сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед “Нафтогазом” становить близько 28,8 млрд грн. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 121 млн грн (0,4%).

Нагадаємо, НКРЭКУ оштрафувала “Київенерго” на 204 тисячі гривень за порушення ліцензійних умов з виробництва електроенергії, теплоти та перешкоджання проведенню перевірки.

Читайте также:  "Газпром" виставив Україні попередній рахунок за газ

Источник

Залишити коментар