Позичальникам банку “Михайлівський” розповіли, як повернути свої кошти з Фонду гарантування вкладів

Позичальники банку “Михайлівський” можуть самостійно повернути свої кошти, помилково перераховані Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Про це повідомили у фінансовій компанії “Фагор”, що володіє кредитним портфелем банку “Михайлівський”, передає

Для повернення коштів позичальникам необхідно написати заяву, зразок якого опублікований на сайті “Фагора”.

“У травні поточного року відразу дві судові інстанції визнали “Фагор” законним власником кредитного портфеля банку “Михайлівський”. При цьому Фонду гарантування вкладів фізосіб, так само як і тимчасової адміністрації банку “Михайлівський”, заборонено стягувати кошти з позичальників.

Мова йде про рішення Вищого адміністративного суду України, який визнав правомірним продаж кредитного портфеля банку “Михайлівський” фінансовим компаніям.

А також про рішення Господарського суду міста Києва, який визнав “Фагор” законним власником прав вимоги за кредитами банку “Михайлівський”.

Для тих позичальників, хто протягом процедури ліквідації помилково сплатив свої кошти за реквізитами Фонду гарантування вкладів фізосіб та/або банку “Михайлівський”, наводимо зразок заяви на їх повернення.

У разі, якщо Фонд гарантування вкладів фізосіб або уповноважена особа на ліквідацію банку “Михайлівський” відмовляються повертати кошти, позичальників слід звернутися в правоохоронні органи і суд”, – відзначили в “Фагоре”.

Читайте также:  Суд зобов'язав "Київенерго" відшкодувати державі 54 млн грн

Нагадаємо, суди визнали правомірним продаж кредитного портфеля банку “Михайлівський” фінансовим компаніям. Тому Фонд гарантування вкладів фізосіб позбавлений права приймати кошти від позичальників. Кредитна заборгованість банку “Михайлівський”, за рішенням суду, повинен погашатися за реквізитами фінкомпанії “Фагор”.

Источник: unn.com.ua

Залишити коментар