Закарпаття не постраждає від віялових відключень електроенергії – Р. Москаль

Голова Закарпатської ОДА не вважає, що особливі заходи в енергетиці вплинуть на енергозабезпечення Закарпаття. Про це Геннадій Москаль розповів у коментарі кореспонденту

“Бурштинська ТЕС, яка забезпечує електроенергією область, працює не на антрацитному вугілля, а на тому, що добувають на підконтрольній території України. Тому ситуація, яка виникла з блокуванням поставок вугілля з окупованої території, не повинна вплинути на Закарпаття. Інша проблема – будуть кошти для оплати праці шахтарів, щоб вони працювали не в два, а, скажімо, в чотири зміни, щоб видобувати більше вугілля … “, – зазначив Р. Москаль.

У той же час чиновник не виключив варіант, що лишнии потоки з Бурштинської ТЕС можуть перенаправити туди, де буде велика нестача електроенергії. А це в свою чергу може призвести до віялового відключення світла на Закарпатті.

Нагадаємо, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль не вважає, що уряд буде вдаватися до залучення силовиків для розблокування каналів постачання вугілля з окупованої території на Донбасі , особливо напередодні річниці Революції достоїнства, хоча б тому, що немає істотних результатів за розслідування справ Майдану.

Читайте также:
Мін'юст з початку року стягнув понад 225 млн грн боргів по зарплаті

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: