Закарпаття не постраждає від віялових відключень електроенергії – Р. Москаль

Голова Закарпатської ОДА не вважає, що особливі заходи в енергетиці вплинуть на енергозабезпечення Закарпаття. Про це Геннадій Москаль розповів у коментарі кореспонденту

“Бурштинська ТЕС, яка забезпечує електроенергією область, працює не на антрацитному вугілля, а на тому, що добувають на підконтрольній території України. Тому ситуація, яка виникла з блокуванням поставок вугілля з окупованої території, не повинна вплинути на Закарпаття. Інша проблема – будуть кошти для оплати праці шахтарів, щоб вони працювали не в два, а, скажімо, в чотири зміни, щоб видобувати більше вугілля … “, – зазначив Р. Москаль.

У той же час чиновник не виключив варіант, що лишнии потоки з Бурштинської ТЕС можуть перенаправити туди, де буде велика нестача електроенергії. А це в свою чергу може призвести до віялового відключення світла на Закарпатті.

Нагадаємо, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль не вважає, що уряд буде вдаватися до залучення силовиків для розблокування каналів постачання вугілля з окупованої території на Донбасі , особливо напередодні річниці Революції достоїнства, хоча б тому, що немає істотних результатів за розслідування справ Майдану.

Читайте также:
Українці знову зможуть повертати квитки на поїзд онлайн

Источник: unn.com.ua

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.