Засідання суду по справі “Нафтогазу” і “Київтеплоенерго” відбудеться у вересні

В підготовчому засіданні суду по спору “Нафтогазу” і “Київтеплоенерго” щодо боргів “Київенерго” за газ оголошено перерву до 10 вересня. Про це повідомив в Facebook заступник начальника управління “Нафтогазу” Олексій Хабатюк, передає

“За клопотанням сторін в підготовчому засіданні суду оголошено перерву до 10 вересня”, – процитував Хабатюк суддю київського господарського суду.

Як уточнив він, в ході судового засідання представник “Київтеплоенерго” повідомив, що його стороні треба час для підготовки відзиву на подану минулого тижня позовну заяву “Київенерго” з даного виробництва. При цьому він попросив суд не затягувати розгляд справи, оскільки від його вирішення залежить відновлення гарячого водопостачання киян.

Разом з тим, за словами Хабатюка, представник “Нафтогазу” попросив суд відкласти розгляд виробництва на більш тривалий період, оскільки сторони зараз перебувають в процесі переговорів про мирне врегулювання спору, результатів якого ще немає.

Хабатюк нагадав, що 9 липня “Нафтогаз” подав до суду заяву про доповнення зустрічних позовних вимог, яке по суті є заявою про збільшення розміру позовних вимог, відповідно до якого просить визнати “Київтеплоенерго” правонаступником “Київенерго” за борговими зобов’язаннями, які виникли в компанії і про стягнення 630 млн 741 тис. грн.

Читайте также:  На сьогодні встановлена ціна на банківські метали

Нагадаємо, ситуація із забезпеченням газом київських об’єктів теплогенерації на даний момент стабілізована. КМДА закупила необхідні обсяги газу в одного з багатьох приватних постачальників, що працюють на ринку України.

Источник

Залишити коментар