Zigzag.io запускає тестування свопів між криптовалютами через Lightning Network

Нова система обміну криптовалют під назвою Zigzag.io являє собою додаток для обміну биткоинов на інші криптоактивы, включаючи BCH, DASH і ETH з допомогою Lightning Network. В даний час для тестування операцій з цифровими валютами доступна бета-версія програми, запущеного в основній мережі на початку вересня.

Торгівля в Lightning Network

Протягом декількох років криптовалютные ентузіасти постійно займаються пошуком нових рішень для обміну криптовалют. Платформа, запущена стартапом Zigzag.io на початку вересня, являє собою систему торгівлі цифровий валютою, що використовує для обміну мережа Lightning Network (LN). Проект з відкритим вихідним кодом дозволяє користувачам обмінювати монети, відправляючи платежі на біржу через гаманець LN, аналогічно тому, як працює Shapeshift. Для здійснення процесу платформі Zigzag необхідно тільки два криптовалютных адреси, персональні дані для KYC надавати не потрібно.

Щоб користуватися біржею Zigzag, потрібно відправити монети з сумісних з LN гаманців – наприклад, Zap, Eclair, Lightning, або Htlc.me. У даний момент максимальну кількість доступних для обміну коштів на одну операцію становить 100 доларів. Додатково, оскільки програма функціонує в бета-версії, у випадку якихось непередбачених ситуацій команда створила систему повернення коштів. В майбутньому команда планує розробити сервіс кастодіальної зберігання у вигляді гаманця, на який люди зможуть вносити BTC, BCH, DASH, ETH і LTC, здійснюючи торгівлю без необхідності попереднього отримання спеціальних знань про LN.

Читайте также:
Агентство Weiss Ratings вважає операції з небезпечними Tether

«Ми високо оцінюємо роботу співтовариства Lightning Network. Проте все ще існують люди, для яких використання Lightning представляє проблему. Ми вважаємо, що для того, щоб познайомити з Lightning більше людей, повинен бути спосіб, що дозволяє спробувати, не маючи спеціальних технічних знань», – кажуть розробники.

Ще один сервіс на основі Lightning

За словами розробників, після першого тижня запуску програмного продукту вони отримали від спільноти безліч хороших відгуків і запитів на нові функції. Після цього програмісти Zigzag додали в додаток функцію зворотного обміну. Ще два поки не реалізованих запиту включають додавання нових торгових активів і підвищення ліміту обміну до $100.

За словами команди, в майбутньому вони дійсно планують додати інші валюти, однак це не є першочерговим завданням. Збільшити ліміт $100 буде дещо складніше із-за недостатньої зрілості Lightning Network.

«Це хитре питання, оскільки Lightning Network досі функціонує в бета-режимі, ми всі досі перебуваємо в бета-режимі, (…) тому поки ми зберігаємо низькі межі», – каже команда Zigzag.

Останнім часом з’явилося досить багато нових платформ, тестують різні моделі торгівлі. Більш того, багато криптовалютные ентузіасти шукають торгові платформи, які не використовують KYC. Зокрема, існує ще одна біржа на основі Lightning Network, яка називається Sparkswap і надає трейдерам можливість обміну криптовалют за допомогою технології LN і атомарних межблокчейновых свопів. Zigzag і Sparkswap оголосили про запуск своїх платформ практично одночасно.

Читайте также:
Біржа Gemini найняла колишнього топ-менеджера «дочки» Nasdaq

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: