Зірка “Світу дикого заходу” домоглася гонорару Ентоні Хопкінса

Звезда "Мира дикого запада" добилась гонорара Энтони Хопкинса

Гонорари актриси Еван Рейчел Вуд за участь у перших двох сезону популярного телевізійного серіалу “Світ дикого заходу” були значно менше, ніж у її колег чоловічої статі, зокрема, Ентоні Хопкінса і Еда Харріса, однак тепер ситуація змінилася, і вона буде отримувати за свою роль порівнянну суму.

Про це розповіла сама актриса, слова якої наводить видання The Wrap. “Що ж, я тепер як Ентоні Хопкінс і Ед Харріс. Адже ми всі працюємо однаково, а це важка робота”, – сказала вона. Актриса поскаржилася, що протягом багатьох років її гонорари не росли. “Я нікуди не рухалася. Я не хочу справляти враження задаваки, звичайно, мені дуже пощастило. Просто питання ось у чому: виходиш ти таку ж суму або ти отримуєш менше просто тому, що ти жінка. Природно, в цьому багато політики, але і багато рішень тепер приймаються інакше. Вперше зі мною сталося таке, що хтось сказав: “Ну, ось, тепер ти заробляєш стільки ж. І це круто”, – додала Вуд.

Нагадаємо, що в серіалі “Світ дикого заходу”, другий сезон якого вже стартував на момент публікації даної замітки, Еван Рейчел Вуд зіграла роль андроїда Долорес Абернаті. Колекційну фігурку Долорес можна придбати в магазині KN Shop.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Сертифікати аудиторів НАССР мають лише 318 інспекторів Госпродпотребслужбы
Сертифікати аудиторів НАССР мають лише 318 інспекторів Госпродпотребслужбы

На сьогодні лише 318 ветеринарних інспекторів Госпродпотребслужбы з усіх регіонів України мають право перевіряти операторів ринку щодо впровадження системи аналізу...

Закрыть