Зубко переконаний, що Україна може значно скоротити споживання газу

Щорічно в Україні житловий сектор споживає близько 18 млрд кубів газу. За рахунок проведення енергоефективних заходів тільки у багатоповерховому секторі цей показник можливо зменшити до 4 млрд кубів газу, і необхідний для цього законодавча база вже в цьому році прийнята парламентом. Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає з посиланням на прес-службу Мінрегіону.

“Цей рік був дуже успішним і проривним у частині прийняття необхідної законодавчої бази з енергоефективності… Українці вже чітко для себе усвідомили, що термін “енергоефективність” – це в першу чергу шлях до зменшення енергоспоживання. І такий потенціал в України є”, – зазначив Р. Зубко.

Віце-прем’єр підкреслив, що ЄС і міжнародні партнери також задоволені результатами співпраці парламенту і уряду в напрямку енергоефективності.

Нагадаємо, Світовий банк високо оцінив досягнення України у сфері енергоефективності.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: