5 фактів про пістолети марки Glock – «улюбленця» реальних і кіношних копів

Гастон Глок – видатний австрійський інженер і бізнесмен, який прославився на весь світ сконструйованим їм зброєю. Серед усіх дітищ майстра найбільшою любов’ю і визнанням користується пістолет Glock 19 – компактна версія оригінального Glock 17 калібру 9 мм. За останні десятиліття, зброя отримало всесвітню славу, ставши справжнім автоматом Калашникова від світу пістолетів.

1. Улюбленець «копів» всієї планети


Пістолет, який знають. | Фото: tonnel-ufo.ru.

Завдяки своїй компактності і відмінного балансу, Glock 19 став «улюбленої» іграшкою поліцейських багатьох країн, незважаючи на те, що їм точно не потрібно ховати зброю. Тим не менш, пістолет просто дуже ергономічний.

2. Рівність маси

5 фактов о пистолетах марки Glock - «любимчике» реальных и киношных копов
Важить зовсім небагато. | Фото: snim.net.

Конструкція Glock 19 справді вражає. Незважаючи на те, що пістолет зроблений переважно зі сталі, важить він всього 670 грамів. Забавно, що боєкомплект Glock важить майже стільки ж. У 19-го в магазині 16 патронів Sig Sauer V-Crown, кожна з яких важить 13.6 грам. Всього 620 грамів в магазині.

Читайте также:
Практично вічний ліхтарик, який світить без використання батарейок

3. Взуттєвий пістолет

5 фактов о пистолетах марки Glock - «любимчике» реальных и киношных копов
Гумовий пістолет. | Фото: gunsweek.com.

Крім стали в конструкції пістолета багато пластику. Використовуваний матеріал називається Polymer 2. Примітно те, що з цього ж матеріалу робляться кросівки і деяка інша спортивна взуття. Яка іронія.

4. Простота – запорука успіху

5 фактов о пистолетах марки Glock - «любимчике» реальных и киношных копов
Дуже проста конструкція. | Фото: boomboomtactical.com.

Вище ми вже порівнювали пістолет Glock з автоматом Калашникова. Сумніватися в доцільності подібного порівняння точно не доводиться. Справа в тому, що пістолет зроблений з дуже невеликої кількості складових частин. Їх загальна кількість – 58 штук, що зовсім небагато для пістолетів подібного профілю (і не тільки).

5. Зірка кіно

5 фактов о пистолетах марки Glock - «любимчике» реальных и киношных копов
Він часто з’являється в кіно. | Фото: gungenius.com.

Пістолет Glock 19 люблять не тільки в поліції, спецпідрозділах. Він дуже часто з’являється в самих різних фільмах та серіалах. Напевно, пістолету пора видати його власну зірку на Алеї слави в Голлівуді. Жарт, звичайно.

До речі, саме в «Міцному горішку 2» був запущений вустами героя Брюсса Вілліса міф про те, що Glock не бачимо для металодетекторів. Це зовсім не так. Пістолет на 84% складається з металу. Крім того, заховати патрони від датчиків вельми проблематично.

Читайте также:
Катастрофа SSJ-100: події повністю відновлені

Хочеться дізнатися ще більше цікавого про зброю? Тоді варто поглянути на те, як в США почали проводити модифікацію АК, створену для бійців ФСБ РФ і не тільки.
Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: