Апарат MASCOT успішно завершив роботу на астероїді Рюгу

Апарат MASCOT успішно завершив роботу на астероїді Рюгу

Зонд MASCOT (Mobile Asteroid Surface Scout), приземлився на Рюгу два дні тому, вже завершив свою місію, успішно відправивши зібрані дані на станцію «Хаябуса-2». Зокрема, він зробив знімки поверхні астероїда — деякі з них вже опубліковані.

MASCOT / DLR / JAXA

Японська автоматична міжпланетна станція «Хаябуса-2» недавно відправила на Рюгу спусковий модуль MASCOT (раніше, 22 вересня, в ході короткого приземлення на астероїд станція випустила два мініатюрних ровера MINERVA-II1).

MASCOT, оснащений, зокрема, спектрометром, магнітометрів, радіометром і камерою, за відносно невеликий час (йому повинно було вистачити батареї приблизно на 16 годин — однак апарат пропрацював трохи довше) встиг зібрати необхідну інформацію, перебуваючи на поверхні астероїда, і благополучно передати її на «Хаябусу-2», повідомляє Німецький аерокосмічний центр. Деякі дані, зібрані MASCOT, вже були отримані вченими, інші станція відправить в найближчі дні.

MASCOT / DLR / JAXA

«Хаябуса-2», запущений в 2014 році, досягла астероїда Рюгу в кінці червня 2018 року. Очікується, що станція завершить дослідження астероїда в кінці 2019 року і відправиться назад до Землі.

Читайте также:  Як поліпшити болгарку так, щоб було легко відкручувати гайки

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.