Апарат MASCOT успішно завершив роботу на астероїді Рюгу

Зонд MASCOT (Mobile Asteroid Surface Scout), приземлився на Рюгу два дні тому, вже завершив свою місію, успішно відправивши зібрані дані на станцію «Хаябуса-2». Зокрема, він зробив знімки поверхні астероїда — деякі з них вже опубліковані.

MASCOT / DLR / JAXA

Японська автоматична міжпланетна станція «Хаябуса-2» недавно відправила на Рюгу спусковий модуль MASCOT (раніше, 22 вересня, в ході короткого приземлення на астероїд станція випустила два мініатюрних ровера MINERVA-II1).

MASCOT, оснащений, зокрема, спектрометром, магнітометрів, радіометром і камерою, за відносно невеликий час (йому повинно було вистачити батареї приблизно на 16 годин — однак апарат пропрацював трохи довше) встиг зібрати необхідну інформацію, перебуваючи на поверхні астероїда, і благополучно передати її на «Хаябусу-2», повідомляє Німецький аерокосмічний центр. Деякі дані, зібрані MASCOT, вже були отримані вченими, інші станція відправить в найближчі дні.

MASCOT / DLR / JAXA

«Хаябуса-2», запущений в 2014 році, досягла астероїда Рюгу в кінці червня 2018 року. Очікується, що станція завершить дослідження астероїда в кінці 2019 року і відправиться назад до Землі.

Читайте также:
Найвищий хмарочос у Західній Європі побудують у данському містечку

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: