Депутати зізналися, з яким алкоголем святкують Новий рік – опитування

Українські депутати всі як один переконують у тому, що алкоголем не зловживають. Кожен другий називає себе спортсменом, а на свята, якщо і випиває, то легкі алкогольні напої. Тобто, вино – напій-переможець у наших народних обранців. Більш того, як стверджують депутати, перевагу вони віддають тільки всеукраїнському виробнику. Про це та інше, політики розповіли в кулуарах Ради.

Нардеп Олег Мусій зазначив, що є прихильником сухого вина, а також шанувальником свого домашнього алкоголю.

“Я прихильник сухого вина і у мене вдома вживають (алкоголь) по великих святах тільки червоне або біле сухе вино. Безумовно, що це українське і навіть домашнього виробництва вино. У мене вдома росте виноград і ми сім’єю заготовляємо домашнє вино”, – сказав він.

Нардеп Олександр Кодола, розповів, що свята відзначає з вином, проте пиво йому подобається більше. Також депутат зазначив, що вибирає саме український алкоголь.

“Я не прихильник міцного алкоголю, тобто я там можу випити білого вина, пива. Звичайно, на Новий рік пиво не так підходить, але в дружній компанії посидіти за келихом пива це те, що мені більше подобається. На Новий рік ми будемо їхати в Славськ це Львівська область, компанією чоловік 15, і там будуть різні алкогольні напої. Я думаю, можливо біле вино, коньяк, то таке… У нас є великий асортимент українського виробництва: і горілки і вина і пива, шампанського, – у нас немає з цим ніяких проблем. Тому, я переконаний, що українське найкраще і його треба підтримувати”, – сказав Кодола.

Читайте также:
Україна протягом 2017 року збільшила імпорт газу майже на 27%

Дмитро Білоцерковець буде пити в новорічну ніч шампанське та вино, яке, за його словами, можна придбати за ціною приблизно в 150 грн.

“Я був професійним спортсменом, і я думаю, що крім вина в Новорічну ніч можна трохи шампанського і все. Думаю, що пляшка хорошого українського вина коштує близько 150 грн”, – сказав він.

Серед всіх опитаних про свою прихильність до горілки розповів лише нардеп Віктор Чумак.

“Я хитрий, і якщо я п’ю горілку, власного виробництва. Ну не власного, а нашого виробника. Можливо це реклама, але я точно скажу, що це горілка Чуднівського заводу”, – сказав політик.

Нардеп Олександр Бакуменко відзначив, що сам алкоголю не вживає, але за розвиток вітчизняного виноробства дуже переживає. Політик розповів, що українські вина – якісні, виноградники – унікальні, і все це вимагає розумної підтримки.

“Я не вживаю алкоголь, я колишній спортсмен… Але як керівник аграрного комітету я вам скажу, що у нас є два важливих законопроекти, і вчора один з них в першому читанні для розвитку українського виноробства (був прийнятий, – ред). У нас досить якісні вина і ми знімаємо багато обмежень. Потрібно дати можливість українському виробнику виробляти якісні вина, як це у Франції або Італії. У нас вони є і зараз, але треба зробити Парламенту свій крок і дати можливість виробляти, а українцям вживати своє якісне вино”, – зазначив Бакуменко.

Читайте также:
Енергоблок №1 Южно-Української АЕС відключили від мережі

Нагадаємо, що вино Мадера від українського бренду “Коктебель” потрапило в перелік кращих вин світу.

Також нагадаємо, що експерти пророкують стабильнись цін на алкогольні напої напередодні свят.

За словами Олексія Безуглого, ціна звичайної пляшки горілки буде стартувати від 79,55 грн, ціна продукції відомих українських брендів в діапазоні 82-87 грн.

Вартість шампанського складе не менше 79,19 грн за 0,7 л. Коньяк трирічної витримки (0,5 л) буде коштувати не менше 120 грн.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: