Dow Jones Group і Brave Software протестують токени BAT

Одне з провідних світових агентств фінансової інформації Dow Jones Media Group об’єдналася з командою розробників браузера Brave для спільного тестування токена Basic Attention Token (BAT).

18 квітня 2018 року компанії оголосили, що планують експериментувати з технологією блокчейна в області цифрової реклами і публікацій в ЗМІ. Експеримент передбачає тестування платформи цифрової реклами браузера Brave і його валюти BAT з використанням брендів Dow Jones Media Group, таких як barron’s, Wall Street Journal і MarketWatch.

Створені винахідником JavaScript і співзасновником Mozilla Бренданом Эйхом (Brendan Eich) браузер Brave і токен Basic Attention Token спрямовані на пропозицію альтернативної моделі доходу видавцям і рекламодавцям в інтернеті. Обидва продукту націлені на скорочення шахрайства від рекламних переглядів, що генеруються ботами, створення більш справедливого доходу для видавців та надання споживачам можливості монетизації свого уваги через оплату за перегляди реклами токенами BAT.

«Партнерство з Brave – це інноваційний етап для Dow Jones Media Group, – говорить старший віце-президент компанії barron’s Деніел Бернард (Daniel Bernard), – будучи інтернет-виданням світового рівня, ми вважаємо дуже важливим постійне вивчення нових і розвиваються технологій, які можна використовувати для створення якісного обслуговування клієнтів».

Читайте также:  Блокчейн буде використаний на виборах в Таїланді

Згідно прес-релізу проекту, нове партнерство забезпечить користувачам браузера Brave доступ до преміум-контенту на barrons.com і інформаційній розсилці MarketWatch за принципом живої черги. Додатково, barron’s і MarketWatch слідом за Washington Post, Guardian і Vice стануть верифікованим видавцями на платформі Basic Attention Platform.

«Ми раді партнерству з Dow Jones Media Group, яке надасть користувачам браузера Brave доступ до преміального контенту через токени Basic Attention Token, – каже Эйх, – наша нова модель поєднує користувачів і видавців, не порушуючи конфіденційність. З нетерпінням чекаємо, коли наші користувачі зможуть скористатися перевагами преміум-розсилки barron’s і MarketWatch».

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.