Грузія online: Зурабішвілі подякувала Кальюлайд за обговорення Грузії на зустрічі з Путіним

Між президентами Грузії Саломе Зурабішвілі та Естонії Керсті Кальюлайд відбулася телефонна розмова. За повідомленням прес-служби президента Грузії, ініціатива виходила від Зурабішвілі, повідомляє Грузія online.

Президент Грузії подякувала президента Кальюлайд за підняття питання про Грузії на зустрічі з російським президентом у Москві. За словами президента Грузії, президент Естонії є особливим прихильником Грузії. За її словами, Кальюлайд на всіх міжнародних і великих форумах використовує можливість, щоб висловити тверду підтримку Грузії.

Президенти Естонії та Росії на зустрічі в Кремлі говорили і про Грузію. Про це президент заявив в інтерв’ю російському виданню «Коммерсантъ». «Звичайно, Естонія — член ЄС і повністю підтримує європейський механізм санкцій і територіальну цілісність України і Грузії», — заявила президент Естонії.

Матеріали ИноСМИ містять оцінки виключно зарубіжних ЗМІ і не відображають позицію редакції ИноСМИ.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: