«Монд»: вкрадена картина Сіньяка знайдена на Україні

Українські власті виявили картину, написану Полем Синьяком в 1915 році «Порт Ла-Рошель», викрадену 24 травня 2018 року в Музеї образотворчих мистецтв Нансі, повідомляє «Монд». У той час генеральний прокурор Франції повідомив про сліді великої злочинної групи: «Швидкість виконання, точна вирізка полотна з рами, ретельне відстеження місцезнаходження картини наводять на думку про те, що ми маємо справу з досвідченими і особливо організованими злочинцями».

І схоже, він не помилився. Картина була знайдена українською поліцією у людини, підозрюваного у вбивстві одного ювеліра. «Ми отримали інформацію про групу людей, які шукали покупців для картин, викрадених в Європі в минулому році», — сказав начальник поліції Сергій Тихонов. Були виявлені кілька інших творів мистецтва.

Після огляду полотна експертами, уповноваженими французьким судом встановити його достовірність, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков передав картину послу Франції в Києві Ізабель Дюмон.

Оцінене в 1,5 мільйона євро полотно, датоване 1915 роком, було частиною колекції з 117 картин, подарованих музею Нансі вдовою французького дизайнера-склодува Еміля Галле.

Читайте также:
Порошенко пообещал журналистам то, чего нет

Матеріали ИноСМИ містять оцінки виключно зарубіжних ЗМІ і не відображають позицію редакції ИноСМИ.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: