УНІАН (Україна): Україна вийшла з угоди СНД про секретні винаходи, створених в СРСР

Кабінет міністрів України припинив дію угоди про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів в галузі правової охорони винаходів та угоди про методологічному зіставленні і створення загальної статистичної бази економічного союзу в рамках Співдружності незалежних держав, повідомляє УНІАН.

Як повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі, відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу. Зокрема, підписана 4 червня 1999 року в Мінську угоду про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів в галузі охорони винаходів було розроблено з метою забезпечити правову охорону секретних винаходів, які були створені в СРСР.

«На сьогодні правові відносини між державами-учасниками угоди в цій сфері вже відсутні. Сама ж угода в цілому застаріле і не відповідає сучасному стану економічних відносин між країнами, що входять в СНД», — відзначили в прес-службі.

Підписана 10 лютого 1995 року в Алма-Аті угоду про методологічному зіставленні і створення загальної статистичної бази економічного союзу СНД вже також давно втратило своє значення і не застосовується на практиці. Згідно з цим урядовим рішенням, Міністерство закордонних справ України у встановленому порядку повідомить у Виконавчий комітет СНД про припинення для України дії зазначених угод.

Читайте также:
Росія потрапила в немилість світу

Як повідомляв УНІАН, 13 лютого кабінет міністрів припинив для України дію угоди, яким у 1992 році створювалася консультативна економічна робоча комісія при раді глав держав і раді глав урядів СНД. До цього, в січні Україна вийшла з трьох угод про економічне співробітництво, укладених в рамках СНД.

Матеріали ИноСМИ містять оцінки виключно зарубіжних ЗМІ і не відображають позицію редакції ИноСМИ.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: